Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyenek az ukrán férfiak?...

Milyenek az ukrán férfiak? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:02
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Szörnyen büszke vagyok rá, hogy jobban bírják az ukránok a piát. XD A nemzet büszkesége. Nem kell rögtön engem támadni, nem dicsekedtem, ha nem vettétek volna észre, hanem a kérdésre válszoltam: "Milyenek az ukrán férfiak? Minden érdekel". ITT KIHANGSÚLYOZNÁM A "MINDEN ÉRDEKEL!" RÉSZT. Mivel minden érdekli,minden tapasztalatot elmondtam. Jót is, rosszat is. Nem magasztaltam az égig az ukránokat tudtommal. Nem is magasztaltam őket azért,mert jobban birják a piát. Szerintem csak elmondtam a véleményeim, tapasztalataim.Egy szóval sem mondtam, hogy ezt tartom a "LEGERÉLYESEBB" dolognak, ne forgasd ki a szavaim. Szerintem az a felháborító, hogy a kérdésre a kedves 2. válaszadó rögtön a "köcsög buknó ukrán szőrös talpú köcsögök" általánosító kifejezést használta. E válasz alapján akárki általánosíthatja a magyar népet "kultúrálatlan köcsög parasztnak"??? Csak mert egy emberkének egy ukrán beletiport a pici lelki világába, és szidja meg minősíti a másik nemzetet??? Szerintem ez nem igy működik. A jólneveltség sem az országtól függ. Szerintem. Szerintem én is vagyok olyan jólnevelt,mint Te,kedves 6.válszadó. És még sokan vannak Ukrajnában,akik vannak olyan jólneveltek,mint Te. A kedves kérdezönek pedig a "hogyan viszonyulnak a nőkhőz? tartják e a szavukat megbízhatóak -e, megfontoltak-e" kérdésére válaszolva:Múlt nyáron volt itt egy lány Magyarországról. Mire megismerkedtem vele, már csak két napja maradt itt, és ment haza.Sajnos. De a két nap alatt annyit beszélgettem vele, mint még senkivel. Nagyon jól éreztük magunkat együtt. Nagyon közel kerültünk egymáshoz. Annyira megszerettük egymást, hogy mikor el kellett válnunk,majdnem megszakadt a szívünk. És itt szó sem volt sex-röl. Nem feküdtünk le egymással, pedig megtehettük voltna. Igy volt tökéletes. Annyit mondott,hogy tölem megkapta azt,amit addig egy barátjától sem. TÖRŐDÉST. Azt mondta sok barátja volt már, de mindenki csak letudta a sexxel, a törődésnek nyoma sem volt.A sex és a szeretlek szócska ismételgetése nem = törödéssel. A nöknek többre van szükségük, mint puszta sex.Kell aki meghallgassa öket,aki ha rosszul érzi magát megvigasztalja őket.Egy kapcsolatban két ember van, nem szabad önzőnek lenni. Nem lehet pontos válszt adni a kérdésedre, megint csak az általánosítás miatt. Nem mindenki egyforma, mindenki másként viszonyul a nőkhöz. És szerintem az én nézetem a helyes. Megbizhatóak-e, tartják-e a szavukat??? Megint csak nem nemzeti kérdés, hanem embertöl függ. Van aki igen, van aki nem. De a magyar népnél is van, aki megbizható és tartja a szavát, és van aki NEM. Hogy mégis csak válaszoljak a kérdésedre valamilyen szinten, az én baráti körömből a fiúk 85%-a mind komoly kapcsolatban él, és egyikük barátnöjét sem hallottam még panaszkodni. Hát ennyit szerettem volna még hozzátenni. Ha valami még felötlik bennem, írok. :))) a 20 éves srác XD
2010. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes... te általánosíthatsz, más viszont ne tegye:D

Milyen szerencsés fickó vagy amúgy, hogy 20 évesen már ennyire tudod mi kell egy NŐNEK. Amúgy meg az, hogy megismertél valakit, aki ennyire el van ájulva tőled, mert előtte csak bunkó haverjai voltak, az nem a te tulajdonságaidat erősíti, hanem az csajét gyengíti. Ki tudja hová jár ha csak ilyen hapsikkal tud randizni.. Meg hát lehet, hogy csak imponálni akart neked.


És, hogy a kérdésre is legyen válaszom: az ukrán férfiak jellemtelenek, erőszakosak, piásak, olykor parasztok.

Nem hinném, hogy betartják a szavukat és Nőként tudnak kezelni egy nőt. Tisztelet annak a kevés kivételnek.

2010. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen...sajna nekem is ez a tapasztalatom. Csak kíváncsi voltam mások véleményére is. Még jöhetnek..
2010. okt. 14. 14:40
 14/21 anonim válasza:
100%
Jó. Bocsánat hogy irtam. Témát lezártam. Tehát én is jellemtelennek, erőszkosnak, piásnak és parasztnak számitok. Nem én általánosítok, hanem te, ha nem vetted volna észre. Igenis vannak jó és rossz emberek, és szerintem ezt mindenki döntse el magába hova tartozik. De szerintem ez még mindig nem nemzeti kérdés. Sajnálom az ilyen embereket,akik ezt nem értik meg.
2010. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

nem drágám te nem vagy olyan. vannak kivételek.

és te az vagy :) így van mindenhol vannak rossz és jó emberek egyaránt. de azért valamennyire stimmelnek a nemzetekről felálított sztereotípiák....

2010. okt. 15. 10:24
 16/21 anonim ***** válasza:
38%
Úgy zártam le a mondatomat, hogy TISZTELET ANNAK A KEVÉS KIVÉTELNEK. Tehát nem általánosítottam. De még az is lehet, hogy tisztelet van, kivétel nincs ugyebár... :-)))
2010. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Elég régi kérdés de azért hozzászólok. nekem a véleményem megegyezik a kárpátaljai fiúéval (magyar lány vagyok) Szerintem azért hasonlítanak az oroszokhoz sokmindenben. Sokkal jobban nőnek érzi magát egy nő mellettük, férfiasak, lehet velük beszélgetni: sokkal jobban törődnek a bnőjükkel mint a magyarok, az alap h meghívnak akár étteremben akár máshol és valóban az én ukrán ismerőseim is komoly kapcsolatban vannak, már kamaszkoruktól inkább azokat preferálják.

Ált az olasz pasikra mondják h a nők álmai de nekem ők túl macsósak, teljesen mások mint mondjuk egy orosz.

Volt 1-2 magyar barátom is de ..áhh, nekem rossz a tapasztalatom velük. persze nem mondom azt h minden magyar pasi szar, de átlagban a mostani fiatalabb generáció önző, bókolni és törődni nem tud, viszont elvár mindent.

2011. júl. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Találd ki! :D ***** válasza:
Hát én még nem láttam volna csungelt a talpomon de ha össze futnánk te magad meg nézhatnéd.Minek lennénk köcsögok?Erre kiváncsi volnák és ha nem irunk helyesen akkor mivan ukrajnába lakunk nem magyarba nekem nincs semmi bajom veletek van egy pár magyar ismerősömis de azien akki nem is ismerminket és le hord mindennek az szerintem nem ember az egy állat ukránba mondaná eszt na mindegy vissza térve a többi kérdésre és vállaszra igen vannak itt akkik nem szeretika a magyarokat de azokis akiknek nincs emmi bajuk velük annak sok alkoholitákis vann elégsok de nem mind azok mindenhol vannak én az ien emberekre mondom hogy raszisták en még nem voltam magyarba mert elég messze lakkok de szivesen el mennék és azok az ukránok akik járnak át magyarba cigi vinni meg votkát azok is csak pénzt kerenek na csaj enyi mondani valóm volt
2013. febr. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
36%
Úúútálom a magyarokat! Cigány féreg irigy népség!
2015. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én még nem hivatalosan, de együtt vagyok egy félig ukrán-félig magyar sráccal. Az igaz, hogy imád bulizni, a piát se veti meg és cigizik, de ezek mellett iszonyú kedves, bármiről lehet vele beszélni és tényleg törődik velem. :)

18/L

2016. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!