Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyenek az ukrán férfiak?...

Milyenek az ukrán férfiak? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:02
1 2 3
 21/21 gcspe válasza:

Hali :) nem tudom aktív-e még a kérdező.

Szerintem nem lehet ennyiből vélrményt alkotni.

nyilván más kúltúrábban nevelkedtek, stb..

nekem személy szerint ukrán párom van. Iszonyat kedves, a tenyerén hordoz de tényleg. Fura is nekem. Ő volt már katona is, ettől is van hogy keményebb néha, de velem sosem. Volt hogy én kiakadtam kiabáltam vele, ő meg higgadtan megkért, hogy ne ordítozzak beszéljük meg. A hétvén nála voltam Pesten, el nem engedte egy pillanatra sem a kezem, a szemét sem vette le rólam, "ő vigyáz rám" címszóval.

Ellentétben a volt párom aki magyar, meg is ütött, meg is alázott.

Ellenben ukrán párom tisztel, elítéli azt ha valaki kiabál vagy kezet emel egy nőre. Szóval.. nem a nemzet hordozza úgy gondolom.


Rengeteg fórumon olvastam, hogy ukrán-orosz pasival a szex hihetetlen. Hát tényleg így van. valami teljesen más. Nem biztos mindenkivel így van, de ahogy sokan írták, bírtokló, kemény de gyengéd is egyben, nem önző, figyelmes.. más világ :D nekem életre szóló emlék marad. Félek is, ha valamikor véget ér a kapcsolatunk, lesze részem ilyenben :D:D túl magasra tette a lécet :D:D:D


Szóval nekem semmi negatív véleményem nincs róluk,nyilván mint minden más országban itt is van jó ember szar ember..

De azt is tartsd szem előtt, hogy messziről jött ember azt mond amit akar..

2020. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!