Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért ciki ha valaki nem...

Miért ciki ha valaki nem városban lakik, hanem tanyán, vagy falun?

Figyelt kérdés

és miért ciki ha valakik szoktak otthon disznót vágni?

és a zsíros kenyér?


2010. nov. 13. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ciki? legtöbbünk számára kívánatos.
2010. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és még az, hogy miért szégyen mezőgazdaságból élni?
2010. nov. 13. 11:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem az. Ezt csak az elkényeztetett gazdag kölykök mondják, akik még egy kertet sem tudnának felásni. Mondanom sem kell, hogy az ilyen senkikkel nem kell foglalkozni. :)
2010. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Jajj persze majd itt elmondják neked h a mezőgazdaságból élőket meg a falusiakat csak a városi újgazdagok nézik meg és nem kell vele foglalkozni de ez nem így van! Tapasztalatból tudom én is falun lakok és állatokat tartunk és nem csak a milliomoscsemeték szívatnak hanem mindenki aki nem falusi vagy nem mezőgazdaságból él.

Hogy miért ciki azt nem tudom. De nem kell vele foglalkozni a normálisabb emberek úgyse ez alapján ítélnek meg, max. csak húzza vele az agyad :P

17/F

2010. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy ciki? Mert én ilyet még nem hallottam.

Sokkal többen bántják a pestieket, kábé ugyanennyi alap nélkül.

2010. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam olyat, hogy a pestieket bántják. :)
2010. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a pestieket nem bántják:D
2010. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon egyszerű: a tv-s humoristák... A vidékieket égetik... De lehet hogy van alapja?! Mert a részeg mezőgazdasági munkások nem a legjobb látvány... Jó tudom ez más dolog! De van egy vidéki kocsmánk. Ott egymást nem szivatja senki, hogy miből én meg. Bezzeg egyszer betévedt egy Pesti... Szóval érted... Vannak ezek a vidék vs város ellentétek!
2010. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Nekem egy bajom van a falusi életmóddal, bár én kisvárosi vagyok, oké hivatalosan nem kisváros már, de olyan 13 ezren élnek itt. Szóval a gondom ott, nem a mezőgazdasággal vagy a disznóvágással van, hanem azzal, hogy nem történik semmi. Egy nagyvárosban rengeteg szórakozási lehetőség van, bowling, imax mozi és még sorolhatnám. Bármit megkapsz a boltokban, több az ember, több az ismerkedési lehetőség, ha összeveszel egy társasággal, akkor kereshetsz másikat, nem kell attól tartanod hogy az egész falu kiközösít meg ilyesmi (volt már rá példa)

Egyszóval én valahogy úgy vagyok vele, hogy fiatalként élj nagyvárosban, majd nyugdíjas korodra valami nyugodtabb kisvárosba költözz és akinél ez fordítva van annak eléggé sokat kell majd küszködnie (nekem is).

2010. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem nem ciki.
2010. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!