Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Facebook valójában egy "csapda"?

Figyelt kérdés
Nem tudom megfogalmazni miért, de valahogy rossz érzésem van vele kapcsolatban. Úgy érzem, valahogy sekélyessé teszi az embereket. Túl sok a hülye közhelyes idézet meg gondolat... ráadául az információkhoz akárki hozzáférhet. Egyébként ha mondjuk letörlöm magamat, akkor már senki nem fog tudni soha hozzáférni a dolgaimhoz? (értem itt azalatt azt, hogy mondjuk nincs-e esetleg egy szerver, ami "eltárolja" a dolgokat, vagy, hogy a hozzászólásaimban, mint megszűnt felhasználó leszek-e látható.)
2010. nov. 15. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Az elsőnél a pont.
2010. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:59-nek!!Szerintem magadnak mondasz ellent ha azt mondod hogy fölajánlotta a volt ismerőseidet!Akkor törölt vagy nem??Válasz ::Nem!!

2010. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
facebook spion oldal, aki nem akar az EFVÖ karmai közé kerülni, ne regeljen!
2010. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán el akarsz tűnni onnan, leszeded a képeidet, az adataidat kitörlöd, aztán felfüggeszted a fiókod.


Én azt szeretem a facebookban, hogy könnyebben tudok kommunikálni az ismerőseimmel, és jól el lehet ott b.szni az időt.

2010. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Elsősorban, tudj róla, ha bármi történik (gyilkosság, nagy értékű lopás, kábítószer kereskedelem stb...) vagy csak a gyanúja is felmerül, a hivatalos szervek az utolsó kommentnek, lájknak beszélgetésnek és minden másnak utána tudnak nézni. Ha az adatlap nem is, de a megnyilvánulásaink pontos képet adnak rólunk, amiket "ott fenn" szakemberek, viselkedéskutatók elemeznek.
2010. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Látom, jól lepontoztak :) Hiába, nekem még van életem, ez manapság nem divatos...
2010. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
95%
Ja, neked még van életed amit a gyakorikérdéseken töltesz. :D
2010. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!