Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen tipikus cigány nevek...

Milyen tipikus cigány nevek vannak?

Figyelt kérdés

Nem a Marlon Brando és Eszemralda stílusú divatnevekre gondolok, hanem amolyan jellemző, magyar nevekre. Pl. Guszti, Józsi, és kérlek titeket, minden rosszindulat és gúnyolódás nélkül válaszoljatok.

Illetve még egy kérdés: a Rebekát és Karolinát használják?


2010. nov. 19. 10:08
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
37%
Amúgy ezek már mindenhogy elnevezik a fattyakat....de kajak...
2011. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ella,Bella Marcsi Gabi Jordán, ezenkívül még vagy öt ott legelt a csordán.
2011. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 CsakPepikee válasza:
Jenő,Rebeka,Alexandra,Kitti,Krisztián
2012. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
77%
Ülök az orvosnál, bejön egy roma asszony: "Jaj doktor úr, beteg lett a Napsugár!"
2012. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég hallottam kórházban frissen szűlt aszzonnyal beszélgetett az úra :- Miért pont Jennáró?? Mondtam ,hogy Armandó legyen ! A Jennáró olyan mint a Jenni .:)) Borzalmas neveket tudnak kitalálni ! Gondolom,hogy a primitivebbje kitünjön valamivel (fogatlan és nem túl frissen fürdött volt )! A normálisabb cigányok nem az ilyen neveket részesitik előnyben .
2012. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
33%
Richard,Vivien,Károly,Zsolt,Lalyos,
2013. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A Karcsi ,Zsolti, és a Lajos mégis mitől lenne cigány név?? :D
2013. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
6%
Én ilyen nevűeket ismerek: Alexandra, Krisztina, Lilien, Klaudia, Cintia, Rikárdó, Nikolasz, Kitti, Renátó, Csenge, Zsolt, Zoltán, Dávid, Szilvia, Viola, Márió, Jázmin, Daniella, Vivien, Abigél, Renáta, Rebeka, Dzsenifer
2014. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
30%
Beszarok, ennyi baromságot amit eddig összehordtak. emberek akkor kérdem én, a magyarok milyen neveket adnak a gyereknek, ha az általatok eddig említett összes név cigány.
2015. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 elistvan ***** válasza:
Kérdező: Szerintem az általad használt neveket nem használják. Gyerekkoromban olyan suliba jártam alsóban ahol volt bőven c. Elemér, Kálmán, Elek voltak a menő c nevek. manapság: Rikárdó, Dzasztin, Márk, Noel, Roxána is van c ismerősök között.
2022. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!