Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Egy repülőn tényleg leszállíta...

Egy repülőn tényleg leszállítanak valakit, ha kimondja, hogy "bomba"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem, mert akkor naponta négy nénit leszednének, mert sápítozik, hogy 'remélem, itt nincs bomba'.

meg az lehet ám 'bamba' is, vagy egy külföldi szó, ami hasonlóképp hangzik.

nem szállítanak le, meg ha már fent van éppen párezer méter magasan, akkor nem tud csakúgy leszállni bárhol, hacsak nincs egyéb vészhelyzet. :)

2010. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én még soha nem utaztam volna végig egy utat repülőn :D

Minden alkalommal azt szoktam nézni az aktuális útitársammal, hogy vajon ki itt a terrorista, kinél van bomba :D:D

2010. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, elég beteg humorod van ;)
2010. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, előbb utóbb neki is le kell szállni a gépről amikor megérkeztek, há nem maradhat örökké ott:)
2010. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jaj, ne legyetek már ilyenek. Nem akkor szállítják le, amikor fenn van 10000 méter magasan, hanem ha a földön történik mindez.

Azokról az amerikai filmekről jutott eszembe, ahol ilyeneket lehet látni. Tudom, hogy csak film, de amilyenek az amcsik, el tudom simán képzelni...

2010. nov. 25. 22:33
 6/12 anonim ***** válasza:
max gyanút kelthet, de nem szálíltanák le, csak előbb átvizsgálnák.
2010. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Kedves utolsó, elég beteg humorod van ;)"


Ez teljesen normális, hogy valaki így reagál.

Amit az amicsik művelnek, mind terrorista szempontból, mind légi biztonság címszó alatt az hihetetlen.


Lassan ott tartunk, hogy amikor felszállsz a buszra akkor is benyúlnak a sggedbe, hogy nem vagy-e terrorist.

2010. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt majd akkor mondd, ha a te géped robban cafatokra, vagy a te házadba csapódik a repülőgép.
2010. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mintha olyan gyakori lenne...
2010. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég az is, ha egyszer meghalok ;)
2010. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!