Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Egy repülőn tényleg leszállíta...

Egy repülőn tényleg leszállítanak valakit, ha kimondja, hogy "bomba"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is. Ezért van fél méter vastag betonfallal körbeöntve a házunk. Annyi autó járkál manapság az utakon, kitudja mikor csapódna egy a házunkba...
2010. dec. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Bezzeg majd ha az én házambra esik a felrobbantott gép, meg az én kislányom lesz a fedélzetén meg hüp hüpp..."


Nézzük már meg hogy a 6mrd emberből mennyinek okozta a halálát terrorcselekmény. És állítsunk egy valószínűséget.

Még akár területi tényezőt is vonhattok bele.


És hogy hány ember s*ggébe nyúlnak fel naponta. A terrorizmus is egy olyan humbug, mint a H1N1 volt. Épp van valami, de nevetségesen kevés. A reakciókhoz képest.

2010. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!