Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mégis mire fel mondhatnánk,...

Mégis mire fel mondhatnánk, hogy a magyar lányok LEGSZEBBEK a világon?

Figyelt kérdés

Mondják, mondjuk mi magyarok,. de sehol nem láttam rá valami tényt, bizonyítást, hogy mi nyernénk világ szépség versenyt... Ok, azt leolajozzák, de most hol készítettek felmérést, hogy végig az összes országban mutogattak képeket, a nőkről, és az emberek a magyarokra szavaztak a legtöbben, vagy valami...

Külföldön nem hallottam, hogy a magyar lányok de gyönyörűek. Mert, szerintem tényleg azok, de mire fel mondják sokan, hogy a magyar lányok a legszebbek a világon???

Nem lehet, hogy már annyi rossz érte a magyarokat, hogy ilyennel mentegetik magukat, hogy ha már nem lehetünk erős nemzet, jó gazdasággal, akkor legyenek a legszbebek a magyar nők?


2010. dec. 31. 14:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%
Hidd el aki Veszprémben él az nem mond ilyet! Éltem én sok helyen, de a veszprémi nők.... banyek mint egy második csernobil
2010. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Ha sok külföldi országban járnál nem is kérdeznél ilyet. Ez tény és kész, amúgy azért, mert sok vérvonal keveredik itt és az szép, mint ahogy a félvérek is szépek, ennyi.Én jártam kb. 20 országban és tényleg Mo-on ha csak mész az utcán, akkir is szép lányokat látsz.
2010. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Én szerencsére is sok helyen jártam Európában, és én kiterjeszteném ezt Közép-Európára. Tehát Lengyelország, Csehország, Szerbia, Magyarország meg Bulgária, habár az inkább Kelet-Európa. Én itt láttam a legszebbeket.


A legrondábbakat pedig Spanyolországban és Olaszországban. Ami meglepett, mert úgy mentem oda, hogy "Hát itt híresen jó nők vannak!" De nem.


Persze voltak átfedések, mindenhol voltak csúnyák és szépek, de a nagy átlagban én így láttam.

2010. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
24%

A magyarok mindig ilyenek voltak, hogy a magyarok ebben meg abban a legjobbak, meg 25.000 magyar találmány van, de sehol sámli :)


Én ismerek mondjuk néhány szerb lányt, szépségben kb. olyanok mint a magyarok, de agyilag nyomukban sem érhetnek a magyar nők.


Az jobb kérdés lett volna, hogy 'Tényleg a magyar nők a legbutábbak?'

2010. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
62%

valószínűleg olyanok mondták, akik Angliában élnek.

De amúgy mert:

az amerikai nők kövérek

a franciákről elhíresztelődött, hogy k*rvák, másrészt nekem sem jönnek be annyira

az angolok meg rondák

Olaszok-spanyolok-portugálok-görögök szőrösek


Nem azt szokták mondani, hogy a magyarok a legszebbek, hanem azt, hogy összességében szépek.

2010. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%

A szépségversenyek nem számottevőek. A legszebbeket én is túlzásnak találom, de nem is hallottam még. Ellenben olyan, hogy a magyar nők csinosak és szépek már igen. És ez teljesen egyértelmű. Ha járnál sok külföldi országban értenéd az ilyet! És elmondom neked egy érdekességet. Általában az ember úgy szépül, hogy keveredik. Értem ezalatt, hogy ha megnézel egy nagyon csinos sztárt avagy modellt stb. mind felmenője teljesen más nemzetiségű illetve etnikumú. A magyar nemzet nagyon sok szomszédos ország "etnikumaiból" tevődött össze az évek során..

Aztán ,hogy írjak egy két példát is. A nagynénémet elverték a lányok spanyolországba, mert szebb volt náluk. Tudniillik a spanyolok avagy a latin amerikaiak az átlagosnál nagyobb hátsóval és combbal bírnak, persze tisztelet a kivételnek, de ez a jellemző. Az arabok és az indiaiak is jellemzően csúnyábbak az általános bevett normáknál, persze ott is van kivétel, de ha megnézel 25 db lányt ott és itt akkor érteni fogod. És itt nem a tv-ben kell nézelődni ahol kiválasztják a csúcsbombázókat és szét sminkelik mellé... Az nagy humbuk. Nem kell vele foglalkozni.

Aztán említek másik példát. Egy külföldi sztár vagy egy átlag ember ez teljesen mind1, megfordul minálunk és felteszik nekik ezt a kérdést, hogy milyennek találja ön a Magyar nőket?! A válasz egyhangúan az lesz, hogy nagyon szépen és mutatósak. (Sok énekes vagy focista imád ide jönni, mert a közönség ugyan nem nagy, de a fellépés, meccs után csupa öröm és mulatság vár rájuk pont e miatt...)


"Nem lehet, hogy már annyi rossz érte a magyarokat, hogy ilyennel mentegetik magukat, hogy ha már nem lehetünk erős nemzet, jó gazdasággal, akkor legyenek a legszebbek a magyar nők?"


Ez meg botorság. Felejtsd el! A Magyarok igen is erős és fontos nemzet volt a történelem során. Mi voltunk mindig a birodalmak végvárvonalai! Mi voltunk a kétpólusú világ közepe! Akik elválasztják egymástól a két szuperhatalmat. Az ütköző állam. Minket mindenki tanul a történelmében! Mindenhol ismernek. A NASA 50%a magyarból áll. A feltalálóink száma annyira magas, hogy vetekszik akár a németekkel is akik 10* annyian vannak, mint mi! Nem kell ilyen feltételezésekbe bocsátkozni, ha nem ismerünk kellő háttér információt. A Magyarok mindig eljutnak a világ minden pontjára. Jelenleg is Orbán Viktor van a figyelem középpontjában például a Német politikában. De az egész EU is ismeri a nevét már! Obama is megemlített minket anno a válság idején. Az Amerikaiak többsége legalább nagyjából tudja, hogy hol van Budapest és hogy minek is a fővárosa. Attól függetlenül, hogy milyen aprók vagyunk MÁR egyáltalán nem vagyunk jelentéktelenek!

A szépségversenyeket meg hagyjuk. Nem egy nőnek kell ultra szépnek lennie egy egész nemzetben, hanem soknak aránylag szépnek lennie és ez nekünk megvan! Itt 10nőből 6 elég jól néz ki! Kínában meg mehetsz fél kilométert mire találsz egy szép kislányt.. Aztán tessék 1.8mlrd-an vannak már lassan és nem képesek kiállítani egy bombázó szépségkirálynőt. Nevetséges. Mi ez, ha nem szegénységi bizonyítvány? Ettől függetlenül ez senkit sem érdekel politikai okok miatt, de ez már semmi képen sem ide vág:D

2010. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Ja és annyit kihagytam. Hogy az orosz nők is szépnek vannak konstatálva ami igaz is és mégsem nyernek az Orosz hölgyek sem túl gyakran szépségversenyeket! Pedig az orosz modelleket mindenhol ismerik. És tényleg megvannak áldva egy két erős aduval a külsőségek terén.
2010. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
Az első bekezdések nagyon jó, de a másodikban annyi baromságot összehordtál, hogy le se kellett volna írnod. De ez nem a politika témakör, ezért nem reagálok rá.
2010. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

A szépség relatív. Kinek ez tetszik, kinek az. Ez területenként, koronként és emberenként eltér.

Ezen kívül minden nemzet büszke arra, ami az övé. Egy magyar számára a tokaji aszú a legfinomabb, a Balatonnál süt a legszebben a Nap, Budapest a világ legszebb városa, a magyar a világ legszebb nyelve, a magyar a világ legbátrabb és legdicsőbb népe és igen, a magyar lányok a legszebbek.

Egy német számára viszont a bajor sör a legfinomabb a világon, a Balti-tengernél süt a legszebben a Nap, a német a világ legszebb nyelve és a németeknek van a legdicsőbb történelme, illetve a német nők a legszebbek és így tovább. Ez is a nemzeti öntudat és a hazaszeretet egy megnyilvánulása.

Külföldön nagyon kevés bizonyítékot fogsz arra találni, hogy egy lány azért szép, mert magyar. Ha tényleg szép, akkor el fogják ismerni. De azt nagyon kevesen, hogy azért szép, mert magyar.

És pont azért, mert a szépség nagyon szubjektív, a szépségversenyek eredményei sem mondanak semmit. Néha olyan bűnronda lányokat választanak meg, hogy szénbányásznak is elmehetnének. (Lemegy a bányába, feljön a szén.)


"Nem lehet, hogy már annyi rossz érte a magyarokat, hogy ilyennel mentegetik magukat, hogy ha már nem lehetünk erős nemzet, jó gazdasággal, akkor legyenek a legszbebek a magyar nők?"


Nem valószínű. Ugyanis a svédek is mondogatják agyba-főbe, hogy a svéd lányok a legszebbek a világon, ahogy az oroszok is. Ők pedig nem épp a legelmaradottabb országok a világon.

2010. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Több ismerősöm is mondta, hogy mindenki tudja a világon, hogy a legszebb nők nálunk élnek, a magyar lányok azok...

http://www.youtube.com/watch?v=Hmz8Ni9zO4M

6:40 mp.

aND THE MOST BEAUTIFUL WOMEN ON EARTH

Akkor mi ez, ha nem azt akarják ezzel mondani, hogy a legszebbek a magyar nők???

2010. dec. 31. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!