Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mégis mire fel mondhatnánk,...

Mégis mire fel mondhatnánk, hogy a magyar lányok LEGSZEBBEK a világon?

Figyelt kérdés

Mondják, mondjuk mi magyarok,. de sehol nem láttam rá valami tényt, bizonyítást, hogy mi nyernénk világ szépség versenyt... Ok, azt leolajozzák, de most hol készítettek felmérést, hogy végig az összes országban mutogattak képeket, a nőkről, és az emberek a magyarokra szavaztak a legtöbben, vagy valami...

Külföldön nem hallottam, hogy a magyar lányok de gyönyörűek. Mert, szerintem tényleg azok, de mire fel mondják sokan, hogy a magyar lányok a legszebbek a világon???

Nem lehet, hogy már annyi rossz érte a magyarokat, hogy ilyennel mentegetik magukat, hogy ha már nem lehetünk erős nemzet, jó gazdasággal, akkor legyenek a legszbebek a magyar nők?


2010. dec. 31. 14:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%

"Minket mindenki tanul a történelmében! Mindenhol ismernek."


Ez így nem igaz.

Még Franciaországban is csak kétszer említik meg a magyarokat az iskolában történelem címszó alatt. A kalandozásokkor és az '56-os forradalom kapcsán. Egyébként teljes sötétség. És akkor még az angolokról és az amerikaiakról még nem is beszéltem, akik meg még azt se tudják, hogy van ilyen, hogy Magyarország, és hol van.


"Obama is megemlített minket anno a válság idején. "


Én erre nem lennék büszke, ugyanis úgy említett meg minket, mint a válság legnagyobb veszteseit.


"Az Amerikaiak többsége legalább nagyjából tudja, hogy hol van Budapest és hogy minek is a fővárosa."


Az amerikaiak többsége azt se tudja, hogy Amerikán kívül van világ.

Még Kanadáról is vagy azt hiszik, hogy az USA egy állama, vagy az óceán másik oldalán van.

Sok amerikai úgy tudja, hogy Európa egy nagy ország és itt mindenki franciául beszél.

Ha pedig szóba kerülnek a magyarok, azt hiszik, hogy valami elmaradott ázsiai nép vagyunk Kazahsztán és Üzbegisztán között. Akiknek pedig jelent is valamit a magyar név, azok azt hiszik, hogy a fővárosunk Bukarest és első királyunk Attila volt. (És nem azért mert a hun-magyar kontinuitás hívei.)

De hogy egy konkrét példát is mondjak, egy jó barátom Bostonba járt egyetemre. Szóval nem is a leghülyébb zsírparasztokkal volt körülvéve, hanem elvileg az ország jövendő elitjével. A szobatársának pedig bemesélte, hogy Magyarországot sűrű dzsungel borítja, 80°C van árnyékban és az egész országot két törzs uralja, ami közül az egyik főnökének ő a fia és a nemzeti sport a jaguárvadászat. És a srác elsőre benyelte.

Hidd el nekem, Amerikában van egy szűk elit, akik nagyon műveltek, de a lakosság 99%-a nem lát túl az országhatáron, sőt 50%-uk még az államuk határán sem.


"Az első bekezdések nagyon jó, de a másodikban annyi baromságot összehordtál, hogy le se kellett volna írnod. De ez nem a politika témakör, ezért nem reagálok rá."


Egyet értek.

2010. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%

"Akkor mi ez, ha nem azt akarják ezzel mondani, hogy a legszebbek a magyar nők???"


Vannak ilyenek is, de a többség a sajátját dícséri.

2010. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
59%

"Az első bekezdések nagyon jó, de a másodikban annyi baromságot összehordtál, hogy le se kellett volna írnod. De ez nem a politika témakör, ezért nem reagálok rá."


Hehe az Orbános rész lehet picit részrehajló! De csak egy példa volt, hogy miért nem vagyunk jelentéktelenek:D

És hidd el nekem, hogy a történelmi részét legalább annyira tudom, mint te csak mivel ez nem egy politikai vagy egy történelem orientált kérdés nem mentem bele a részletekbe csak nagyon felületesen. "A föld is gömb alakú" Pedig nem, de nem mennek bele a miértbe. Épp elég az amit sugall a mondat.

2010. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
47%

A Franciákkal nem kell példázni. Az egy Nacionalista nemzet. Nem látják a fától az erdőt. Jó, hogy nem említik meg a magyarokat túl sok helyen. Már az is elég nagy érvágás nekik, hogy a 100 éves háborút tanítaniuk kell.

Hihetetlen egy nemzet az. Nem hajlandóak francián kívül máshogy beszélni. A vegyesboltban is kijavítják az embert ha helytelenül beszéli a nyelvüket vagy rossz a kiejtése. Megvetik azokat akiknek nem a francia az anyanyelve...

Emlékszem mikor magyaráztam angolul a recepciósnak az egyik síelésem alkalmával és megértette aztán visszavakerált nekem franciául, pedig tudta, mivel mondtam neki, hogy nem beszélem a nyelvét és nagyon röstellem. Nevetséges és végig franciául beszélt alig akart egy két szót szólni angolul, pedig tudott ha akart.

2010. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
10%
Nezxem a Duna TV-t, hat meg a bemondono is egy csunyasag. Egy nepddalbol ered, hogy a magyar lyanyok a legszebbek, de ez csak egy mese.
2010. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
55%

Mellesleg az általad belinkelt videó, kedves kérdező, nem bizonyít semmit, mivel ezt is magyarok csinálták.

Nem mintha nem lenne igaz, de ez csak egy túristacsalogató propagandafilm.

2010. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

"A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:13"


És ez most hogy jön ide?

Ja, hogy a franciák csak kétszer említenek meg minket?

Az angolok és az amerikaiak még annyiszor sem. A németek és az olaszok is csak azért, mert több összefüggés van a magyar, az olasz és a német történelem között.

2010. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
51%

A kevertséghez kapcsolódva pedig, minden élőlénybe, így az emberbe is az van kódolva, hogy megtalálja azt a párt, aki a legjobban kiegészíti őt, és akivel a legéleterősebb, legegészségesebb, legkiválóbb utódot hozhatja létre. Ez pedig akkor teljesül a legjobban, ha a lehető legkülönbözőbb a két fél genetikai készlete. És az ilyen kapcsolatból született gyermek később még alkalmasabb lesz erős, egészséges utód létrehozására, hiszen változatosabb a genetikai készlete, mint annak, akinek a szülei hasonló genetikai készlettel rendelkeznek. És ez csak hatványozódik, hogyha két ilyen "kevert" ember közös utódot nemz.

Az pedig valóban igaz, hogy a magyar az egyik legkevertebb nép a világon, mivel Európa szívében szinte minden európai néppel kapcsolatba kerültünk és keveredtünk valamilyen mértékben, ázsiai eredetünk miatt pedig az ázsiai népekkel is "rokonságban" állunk, a törökök pedig jelentős afrikai génkészletet is hoztak ide anno. Ezzel szemben a spanyolok viszont a franciákon, az olaszokon, a portugálokon, a Magreb országok lakóin és kisrészt az angolokon kívül nem nagyon keveredtek mással. (Itt most a spanyolországi spanyolokról beszélek és nem a latin-amerikaiakról.) Az angolok meg pláne gyakorlatilag csak a skótokkal, walesiekkel, írekkel és kisrészt a franciákkal keveredtek. Kicsi a genetikai változatosság. Nálunk viszont meglehetősen nagy. Bár ez nem csak a magyarokra, hanem, mint már korábban is említette valaki, ezen térség többi népére (szlovákokra, románokra, szerbekre, horvátokra, csehekre, lengyelekre) is igaz.

És pont emiatt találjuk szépnek a latin-amerikai lányokat is, mivel bennük a világ legkülönbözőbb genetikai állományai keverednek. A helyben lakó indiánok (akik már eleve elég sokszínűek), a gyarmatosító spanyolok és portugálok a velük együtt bevándorló rengeteg olasz és igen nagy számú német elemmel együtt (ha veszel egy szőke hajú latin-amerikai modellt, biztosra veheted, hogy az ősei között németek is voltak) és az általuk behurcolt, genetikailag szintén eléggé változatos afrikaiak.

2010. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
92%

"Mégis mire fel mondhatnánk, hogy a magyar lányok LEGSZEBBEK a világon?"


A legszebbek között vannak. Nyilván nem egyértelműen a legszebbek, mert mondjuk a japánok, brazilok, oroszok, ukránok, vietnamiak, fülöp-szigetekiek stb. között is sok szép van, de összességében ott vannak a legszebbek között, és ezt kb. mindenki tudja világszerte.


"de sehol nem láttam rá valami tényt, bizonyítást, hogy mi nyernénk világ szépség versenyt."


A szépségverseny üzleti kérdés.


"Külföldön nem hallottam, hogy a magyar lányok de gyönyörűek."


Nyilván nem sokan ismerik az országot.


Az észt és litván lányok is elég szépek, de gondolom, még soha, sehol sem hallottad, hogy a litván nők így, az észt nők úgy. Ahogy a laoszi nők szépségéről sem valószínű, hogy gyakran hallasz, pedig az is számottevő. Egyszerűen mert ezek kis országok.


"Nem lehet, hogy már annyi rossz érte a magyarokat, hogy ilyennel mentegetik magukat"


A magyarokat elég kevés rossz érte nemzetközi összehasonlításban. Mentegetőzniük pedig nem nekik kell, van sok nép, amelynek több oka lenne rá.


"ha már nem lehetünk erős nemzet, jó gazdasággal"


Ne viccelődjünk már. Kb. 200 ország van a világon, ebből 150-nek gyengébb a gazdasága. Abba lehetne már hagyni ezt az önsajnáltatást, ami tökéletesen alaptalan.

2010. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
22%
A barátnőm félig angol és csodaszép, úgyhogy ne általánosítsunk:) A spanyolok szexik, ott van pl. Paz Vega vagy Penélope Cruz. A francia lányok meg nagyon bájosak.
2010. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!