Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a fenének foglalkozik a...

Mi a fenének foglalkozik a magyar ember ezzel a buta Valentin nappal?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire naivak vagy(tok)unk?Felesleges pénzkidobás az egész,arról nem is beszélve hogy amerikai ünnep!Nemn kötözködni akarok,csak kiváncsi lennék ha eltudná nekem magyarázni aki fanatikus valentin tartó,hogy mi értelme van?
2011. febr. 3. 13:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
59%
Magyar ember az kérlek olyan, hogy csak az olyan dolgokat ünnepli amikor valami veszteség érte őt, vagy a nemzetét.
2011. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
92%

""A karácsony még kegyetlenebb annak aki egyedül él, akkor azt se szereted gondolom."

Tényleg nem rajongok érte:) De az legalább a családról szól és nincs kiélezve annyira arra, hogy van-e párod vagy nincs."


akinek nincs családja, annak a karácsony a rossz.

2011. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Nah,hát először is köszi szépen annak,aki helyettem pontozgatott(remélem kiélte magát)!Azok pedig akiknek nem tetszett a kérdésem és kritizálnak....köszönöm szépen,én boldog házasságban élek,és rendkívűl jó anyagi háttérrel.Nem csak azon az egy napon gondolunk egymásra.
2011. febr. 3. 16:31
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

én nem ünneplem túlzottan (max csoki vagy vmi kis apróság)

de semmi bajom magával az ünneppel..sokkal jobban kikészít pl a karácsony. mert ugye a valentin napot nem ünnepli mindenki..aki igen annak szive joga eldönteni hogy giccses plüssmacit vagy egy csokit vesz.. de a karácsony??? pff..mindenki idegbetegen járkál a plázákban már hetekkel előtte. közben nem az ajándékról szól ez az ünnep. így nézve inkább a valentin nap, mint ez a felhajtás a karácsonnyal.

2011. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
44%

Mit értesz azalatt, hogy "fanatikus" valentin tartó?


miért "buta" ünnep szerinted?


és milyen ünnep az, amelyik nem buta?


mit tartasz naivitásnak,abban, ha valaki pl. valentin alkalmából küld egy lapot valakinek/valakiknek?

2011. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Kérdésre nem kérdéssel válaszolunk.Nem tanultad meg az általános iskolában?...Bocsi,de válaszra se méltatlak:-)
2011. febr. 3. 19:48
 37/44 A kérdező kommentje:
Pápá:-)...
2011. febr. 3. 20:04
 38/44 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, hatalmas tévedésben vagy. Itt nem a kérdés feltevője szokta csak minősíteni a válaszokat, hanem a válaszadók is egymást. Ez az egész oldalon így működik. Szerinted miből jön össze, hogy hány százalékban hasznos egy válasz? Ha csak a kérdező dönthetne, akkor elég lenne egy "hasznos" ill. "használhatatlan" kiírás.
2011. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
92%

"Kérdésre nem kérdéssel válaszolunk.Nem tanultad meg az általános iskolában?...Bocsi,de válaszra se méltatlak:-)"


ha agyilag megterhelő, akkor nem kell válaszolnod,


és fogd rá a nyuszira :D

2011. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
90%

az "angolszász"-os válaszoló vagyok (14:20)


Kedves kérdező!

Magadat minősíted azzal, hogy nem vagy hajlandó az egyébként jogos kérdésekre válaszolni. Azt pedig, hogy "rendkívül jó anyagi háttérrel" rendelkezel, senki nem kérdezte, köze nincs a témához!!!


Azért is éljen a Valentin :P muhaha!

2011. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!