Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a fenének foglalkozik a...

Mi a fenének foglalkozik a magyar ember ezzel a buta Valentin nappal?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire naivak vagy(tok)unk?Felesleges pénzkidobás az egész,arról nem is beszélve hogy amerikai ünnep!Nemn kötözködni akarok,csak kiváncsi lennék ha eltudná nekem magyarázni aki fanatikus valentin tartó,hogy mi értelme van?
2011. febr. 3. 13:50
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Off-nak tűnhet: szépen elvitatkoztatok egy páran a halloween eredetéről. Szerintem tök mindegy, honnan ered, az biztos, hogy nálunk a hollywoodi filmekből ismertük meg ezt az ünnepet. Tuti, hogy sem kelta, sem angolszász ősi népi szokás nem honosodik meg nálunk.

Miért nem a busójárás népszerűbb? Ha van valami, akkor az igazi magyar népszokás.

2011. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
én pld. naon nem szeretem....sétálgatok az utcán és akk mindenhol csak szerelmes párok___áááááá :|||....szinglin nagyon nem jóóóóóóó "megünnepelni"
2012. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
mer'szerelmes
2012. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
"Majd akkor tartom a Valentin napot, amikor Amerikában busójárást." :D
2012. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!