Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hová sietnek ezek az öregek?

Hová sietnek ezek az öregek?

Figyelt kérdés

Komolyan a legtöbb nyugdíjastól nem lehet a buszokról leszállni, mert totál letojják, h valaki szállna le, mint a zombik csak jönnek fel, persze mikor próbálna azért az ember leszállni ennek ellenére még nekik áll feljebb, h mi az hogy???

na most ezt mire fel? meg hová siet? ülőhely millió van mégis tolják az embert:S


2011. febr. 21. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárba, hogy elsírják valakinek milyen szar az élet:-)

Engem a "példamutatásuk" szokott kikészíteni, ha valaki hozzájuk ér elküldik a búsba, ha sokan vannak elkezdenek hisztizni, hogy miért szállt fel az a sok tanuló (mert talán ők időben be kel érjenek a suliba), ha van táskájuk, akkor pláne kiakadnak (ők két nagy szatyorral vannak, vagy huzikocsival, persze az senkit sem zavar).

De mégis a legszebb, aki kint a buszmegállóban rágyújt majd finoman elpöccinti a cigiét, aztán feltolakszik a bsuszra ülőhelyet követelve magának. (utána jött egy kisgyerekes anyuka, akinek a gyereke egyből felvette a földről, hogy megcsócsálja. egyébként a nagyon idős nénik 70-80éves, és a bácsik kifejezetten jól neveltek. Akik tényleg parasztabbak az a 50-70ig kb. (tisztelet a kivételnek)

2011. febr. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

01.37-es

Köszönöm, hogy hozzátetted " tisztelet a kivételnek"

Már nagyon kényelmetlenül éreztem magam,amikor olvastam a hozzászólásodat.

60 éves nő

2011. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerencsére nem mind ilyen, de nekem is terhesen telt be a pohár. A Deákon szálltunk fel az akkor még töküres földalattira, amikor láthatóan nagy hassal két 60-as két oldalról lökve tolakodott be előre. Ismétlem a metrókocsi tök üres volt, szóval bőven volt hely. Én eddig mindig átadtam a helyem az idősebbeknek válogatás nélkül. Most leshetik, még a szemükbe is nézek ha kell de a helyet csak és kizárólag szimpátia alapján adom át. Ha sokat utaztok egyébként előbb utóbb fel lehet ismerni arcról hogy ki ilyen és ki olyan.

Terhesen akik átadták a helyet rendszeresen azok a középkorú nők, és az oly sokszor szidott fiatal fiúk.

2011. febr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!