Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért divatos manapság, főleg...

Miért divatos manapság, főleg fiatalok körében, azt hangoztatni, hogy "nem nézek tévét"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 01:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én még nem figyeltem meg, hogy ez "divatos" lenne, ha egyszer nem néz valaki tv-t akkor nem és kész, én nézek tv-t! :)
2011. ápr. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem, hogy miert lenne divat ezt mondani. Van, hogy beszelgetnek musorokrol es megkerdezik, hogy mit gondolok. En meg mondom, hogy nem tudom, hogy ki az, mert nincs TV-m. Ebben mi a divat? Ami erdekel, azt megnezem, elolvasom a neten, DVD-t is lehet venni vagy kolcsonozni, igy nem musorokkal dusitott reklamokat nezek, hanem amit akarok es akkor, amikor akarom - mindezt reklamok nelkul. Nem veszitek semmit ezzel.


Regen kevesebb ember mondott ilyet, mert 20-30 eve meg volt miert TV-t nezni, mivel nem a musorido fele volt reklam es internet sem volt, tehat nem sok opcio volt.

2011. ápr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nem divatos, hanem kényszer.

Nekem 21 évesen lett először saját tévém. De mivel tévé nélkül nőttem fel, most hiába van, nem nézem. Ezalól kivételt képez alkalmanként a discovery-triumvirátus és a tévépaprika, de az átlagember megszokott műsoraihoz (valóvilág, barátokközt, hasonlók) nem tudok hozzászólni, mert semmi indíttatásom nincs nézni.

2011. ápr. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem divatosnak, hanem idiótának szoktak nézni mikor kiderül, hogy több mint 20 éve nem nézek tv-t és tv nevű bútorom sincs. Egyszerűen nincs rá szükségem.
2011. ápr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tényleg van egy ilyen fajta trend, de szerintem ebben az is benne van, hogy a fiatalok egy egyre szélesedő rétege azért sem néz tévét, mert mindent netről tölt le, vagy online nézi. Általában én sem nézem meg, hogy este milyen filmet adnak a tévében, mert úgyis letöltöm azt, amit nézni akarok.
2011. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én sem nézek tévét, nincs is tévém és nem is hiszem hogy valaha vennék. Egyedül filmeket és sorozatokat szoktam nézni, azokat meg letöltöm, eredeti nyelven. Nem divatból nem nézem, egyszerűen azért mert nem érdekel.
2011. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Van Tv, de nagyon ritkán nézzük, annyira sa@rok a műsorok, általában csak háttérzajnak megy...
2011. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nincs semmi a tv-ben ami lekötne ezért nem nézem... 23/f
2011. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem divat, hanem tendencia: a tv helyét átveszi az internet.
2011. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, ott van már az internet.

Azonban én nem éppen a fiatalok körében hallom ezt, hanem a középkorbéliektől, hogy ők, alig néznek TV-t, helyette a netről szedik le a filmet, stb.

Mellesleg a torrentet is lehet reklámozni azzal, hogy az alapján leszedett filmet bármikor és bárhol megnézheted, ami szinte ingyen van, nincs benne reklám és ha nem szinkronos, akkor felirat van hozzá. Na ezzel versenyezzen a TV, ahol nem egyszer, fél órával később kezdik el a vetítést, vagy van amikor valamelyik sorozatrész elmarad (mert nekik fontosabb a betelefonálós műsor), ha van digiboxod, akkor azzal sem mehetsz többre, mert az is időre van állítva és nem a műsorrészhez, ráadásul a reklámokat akkor is nézned kell (amik még mindig hangosabbak, hiába van rá törvény, amikor alig tartják be azt). TV-n meg van amikor átkapcsolsz reklámról, a másik adón is reklám megy és nem egy csatornán van ez így (na ehhez értenek, hogy valamit össze tudnak hozni, az a közös reklámidő). A csatornák között arra is előfizetsz, amiket nem is nézel, ráadásul a földfelszíni analóg TV adásokra már búcsút kell inteni, aminek hála min. 10. e. Ft-os beltéri egység (TV-nként), vagy új TV. Ja igen, az adás nem annyira erős, ezért ajánlott a tetőantenna kihelyezése.

2011. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!