Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miert isznak a fiatalok?

Miert isznak a fiatalok?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, de nem fer a fejembe, hogy miert jo inni. En is ittam es rugtam is be egyszer, hogy kiprobaljam. Egyik resze se tetszett, a hanyas vegkepp nem. Mi a jo abban, hogy allatokka valunk?
2010. dec. 31. 14:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért jó különcnek lenned??
2010. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Mert az ember a legnagyobb állat!


Amúgy valaki így oldódik fel a buliban, más azért mert így lesz kemény, más meg azért mert a többi fiatal is ezt csinálja és nem akar a sorból kilógni!

2010. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
48%

Attól, hogy iszol (vagy valaki más), még nem kell sem állattá válni, sem hányni.

Mértékkel jó, aki szereti :)

2010. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Én azért szeretek berúgni, mert egyébként gátlásos vagyok, és tök jól érzem magam tőle, felszabadulok, tök sokat beszélek, olyan emberekkel állok szóba, akikkel egyébként nem tenném, meg minden :) Jó érzés nagyon

(jó, persze, aki hány, meg rosszul van, annak biztos nem jó, dehát az engem nem nagyon érdekel :D)

2010. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha okádtál az azért van, mert elb@sztál valamit, nem pedig az alkohol a hibás. Vagy keverted, vagy eszetlen módon álltál neki vedelni.
2010. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

a kérdező azért teszi fel ezt a kérdést mert nála az ivás egyet jelent a részegséggel és hányással. gratulálok, biztos rengeteg önuralmad van!

Azért isznak a fiatalok, amiért mindenki más is: mert oldja a gátlásokat, jobban tudsz tőle ismerkedni, jól érzed magad, kapcsolatokat építesz, stb. Nem kell hányásig innod magad, elég ha megiszol pár sört.

2010. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

a mostani fiatalok ( vagyis a tőlem fiatalabb korosztály) azért iszik, mert most ez a menő. ez a divat. mert különben miről beszélnének hétfőn a suliban, ha nem arról, hogy " jajj de beb×sztam szombaton már megint..." és tudjátok mit? ez szánalmas. :D

azt mondom, szívjon valaki füvet inkább, mint igyon, mert az alkohol sokkal undorítóbb, károsabb, és még csak nem is jó az íze. hát ez van...

18 / L

2010. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Én még szinte soha nem ittam szinte semmit(vagyis megkóstoltam, mert miért ne, de nem rendeltem még magamnak semmilyen szeszes italt.. és nem voltam részeg sem még). Ettől függetlenül nélkülem nem jó a party!:D Én vagyok a legnagyobb állat. Nekem nem kell hozzá inni. Mindenre kapható vagyok ami eszébe jut egy részeg idétlennek:D

Végül pedig, én nem azért nem iszom, hogy "kilógjak a sorból" vagy mert nem akarok "állattá" válni vagy mert beteg leszek tőle stb.stb. Én egyszerűen SOKALLOM rá a pénzt. Inkább járok a mercedesemmel és viszem a koliba/albiba a jobbnál jobb részeg lányokat haza. Ez szerintem szimpatikusabb. Mondjuk a kiszáradt átivódott ajak illetve a hozzá társuló bűz néha kiábrándít, de sebaj:D Smárolni úgy sem szeretek még a barátnőimmel sem csak egy bizonyos idő után...


És, hogy a kérdésre is válaszoljak! Nem muszáj inni. Ez nem olyan dolog, amit az a társaság megkövetel tőled... Ez csak egy plusz illetve valakinek egy mínusz a te esetedben. Nem leszek tőle se több se kevesebb illetve attól sem, ha te épp nem iszol semmit vagy akár absztinens vagy. A dohányzás ugyan ilyen. Van akinek inge van akinek nem... Nagy ügy. De nem feltétlen lényeg.

Előttem valaki megírta, hogy ő neki ez kell, hogy feloldja a gátlásait. Nos ilyen esetben még érthető is! Én egyáltalán nem vagyok gátlásos. Szarok én az egészre magasról. Úgy viselkedem ahogy épp elvárják tőlem az adott helyzetben. És nem tartom ezt gáznak... Mert miért lenne az nem is értem.

Én sem szeretem az alkoholok ízét. Vagyis ez elhamarkodott kijelentés, hiszen rengeteg fajtét még meg sem kóstoltam. Viszont én jobban elvagyok a fantámmal vagy az egyéb üdítőkkel. És mint említettem nem rossz dolog több pénzel hazamenni, mint sem üres pénztárcával, de részegen. Aki meg a 300 ft-os borokon él annak meg egészségére:D

2010. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Mercivel jársz, de sokallod a pénzt piára. Aha, értem.
2010. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Biztos a benzin megtankolása a merciben elveszi a lóvét a piára! XD
2010. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!