Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek kicsit lökött vagyok?

Szerintetek kicsit lökött vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok (fiú) de még mindig vannak ilyen romantikus gyerekkori álmaim. El akarok jutni a világ szinte minden országába, rengeteg nevezetes helyre, komolyan gondolok olyan dolgokat is, amiken mások egyszerűen röhögnek (pl. eljutni az Antarktiszra, eljutni a világ legészakibb lakott településére). Sokszor nézek ilyen nevezetes pontokat wikipédián, pl. Magyarország legkeletibb pontja, Magyarország közepe, ezeket mind meg akarom nézni. Sok utazással kapcsolatos weboldalt nézegetek és ilyen témájú könyvet olvasok, valamint írok magamnak egy listát, amiben az összes ilyen helyet, amit meg akarok nézni, valamint dolgot, amit ki akarok próbálni (búvárkodás egy víz alatti faluban, kipróbálni a világ legmagasabban működő vasútvonalát, megszállni egy víz alatti hotelben) összeszedem. De ilyen elvont dolgok is érdekelnek, hogy pl. kibérelni egy hangulatos faházat az Alpokban és ott lenni majdani barátnőmmel/fele- ségemmel, vagy elmenni a világ legkisebb állandóan lakott szgetére. Csak azért, hogy elmondhassam, hogy ott voltam. Rengeteg ilyen dolog van, amit ki akarok próbálni. És komolyan is gondolom. Néhány ilyet, ami Magyarországon van, tehát könnyebben elérhető, már láttam, más dolgokat beterveztem idén nyárra.

Nektek mi erről a véleményetek? Túl romantikus vagyok? Vagy szimplán lökött?:D


2011. ápr. 17. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én belekalkulálnám a pályaválasztásba. Lehetnél mondjuk idegenvezető vagy riporter.
2011. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá. Megerősíti ezt az is, hogy ritka jó nyelvérzékem van:D A biológia is érdekel, lehet, hogy majd valamiféle kutatással kötöm össze.
2011. ápr. 17. 13:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy sem lokott, sem tul romantikus. Mikor tervezze az ember az eletet, ha nem 18 eves korban? Hajra, teremtsd meg a celjaidat!
2011. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert a megvalósításhoz!
2011. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én ebben semmi lököttet nem látok. Egyáltalén nem különleges dolog 18 évesen ilyesmin agyalni, és ma már határok sincsenek, bárhova eljuthatsz. Hajrá. :)
2011. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen leszek a barátnőd/feleséged:)
2011. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos küldj egy képet, és majd meglátjuk, mit tehetünk:D
2011. ápr. 20. 20:32
 8/12 anonim válasza:
ami azt illeti én szívesen leszek a barátnőd főleg ha a terveid között megtalálható USA és Ausztrália.. ;)
2011. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A terveim között minden kontinens megtalálható, az Antarktiszt is beleértve. Kontinensenként lebontva írom a listámat:D Ausztráliában amit mindenképp megnézek (a repülőterén Sydneyben amúgy már voltam:P) az az Uluru, USÁban pedig jópár dolog van, pl. a mammutfenyők, Niagara, Las Vegas stb:D
2011. máj. 1. 11:47
 10/12 anonim válasza:
azért Japánba nem biztos hogy elmennék veled.. :D
2011. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!