Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SRÁCOK! Mit szerettek inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SRÁCOK! Mit szerettek inkább ha egy lány arandin mosolygós, vicces, kicsit lökött és elég közvetlen, kicsit édesen piszkálódós vagy ha inkább titokzatosabb és komolyabb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Sztem a randin ne legyen lökött, inkább mosolygós, és vicces, és az se árt, ha kicsit titokzatos. A lényeg, h legyen miről jókat dumálni!
2009. aug. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bertalan János ***** válasza:
89%
Olyan legyél amilyen vagy. Ha hülye vagy legyél hülye. ha piszkálódós piszkálódj, ha közvetlen akkor közvetlen.
2009. aug. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

A mosolygós piszkálódós jön be.. :)

De meg se mernek mukkani..


(23/F)

KG

2009. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a második tulajdonságból legyen egy picike, de én szeretném ha mosolygós, lökött és közvetlen. sztem jobban oldódunk mindketten:)
2009. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát te, önmagad legyél. ne fessél magadról, hamis dolgot.


ha állandóan mosolyogsz, még azt is félre lehet érteni(biztos most jött a gyogyóról).


ha nagyon titokzatos vagy és mindenre 1szóban válaszolsz, az se lesz túl komoly randi.


ha a randi egy étteremben van, és lökött vagy akkor kidobnak. szóval oda azért viselkedni kell tudni.


szóval függ a helyszíntől is. pl.: vidámparkban egyeltalán nem nevetnél, akkor az is gyanus,gázos lehet...

2009. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

meglovagolod a répám, akkor mosolyogsz majd sokat.


-ReapeR-23/F

2009. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát közvetlen és mosolygós mindenképpen legyél..bizonyos témáknál titokzatos...közhely de legyél önmagad, akkor minden rendben lesz.
2009. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem legyél közvetlen és mosolyogj sokat! Nekem személy szerint az jön be.
2009. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a lökött és kicsit titokzatostól mászok majdnem a falra. + a vizes hajtól :D
2013. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!