Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Sokan azt mondják, orosz...

Sokan azt mondják, orosz mentalitásom van. Hogy értsem ezt? Valaki érti? :D

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, lány. :D
2011. máj. 18. 23:06
1 2
 11/19 yuda ***** válasza:
81%

Amennyiben áll az amit leírtál, hogy sokan mondják ezt neked, a legpraktikusabb, ha rákérdezel hogyan értik..utána írd be nekünk is, had okosodjunk.. :)

Ilyenről még nem hallottam, de inkább negatívnak tűnik... de nem tudom...

2011. máj. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem orosz mentalitas:

Iszik, mint a godeny, igenytelen, mint egy fakir, nem tul motivalt a celjai elereseben(valaki epp elenkezojet irta, az rohadt hulyeseg, a diktaturak epp azert tudnak ott letrejonni, mert az orosz ember barmit lenyel).

2011. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem a barátnőmnél, szerinte azért mondják, mert túl kemény vagyok néha, esetleg erőszakos... Nem is pedig!

Na, mindegy, köszönöm a válaszokat. :D

2011. máj. 19. 11:03
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom a barátnőd rengeteg orosz embert ismer, hogy ennyire tudja, mi az az "orosz mentalitás".

Kérdezd meg a nagymamádat, aki élt a szovjet időszakban, lehet, hogy ő pontosabban meg tudja fogalmazni.

2011. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A mamám orosz... :) volt.
2011. máj. 19. 21:11
 16/19 A kérdező kommentje:

Na, de nagyon szépen köszönöm a sok hasznos választ!

További minden jót!

2011. máj. 19. 21:41
 17/19 anonim ***** válasza:
Aki nagyon kemény, határozott, kíméletlen, arra nem azt mondják, hogy oroszos hanem hogy POROSZOS!
2011. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
tökéletesen ugyanezzel a jelzővel illetnek engem is a barátnőim! :D
2011. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én megmondom kerekperec.

-Lehet ,hogy azért mert te is orosz vagy.Tehát orosz vér és magyar vér keverék lehetsz.

-Orosz mentalitás:agresszív,vagy nem szeret tanúlni,szereti az alkohot(az oroszoknak a vérükben van az alkohol iránti szeretet).

-De lehetsz szlovák-magyar keverék is (én is az vagyok).Az emberek néha összekeverik a szlovákot az orosszal.

-Jó humorú ember vagy.

-Csöppet fiús a stílusod.

-Vagy csak más vagy mint a többi lány ,más dolgokat szeretsz,mint például gépfegyverek tankok stb.:))


Ezt nem személyeskedésből írtam!!:))

2013. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!