Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szeretnék megismerni embereket...

Szeretnék megismerni embereket akik népzenét játszanak, de legfőképp szeretném elsajátítani én is ezt a műfajt. Hol tehetem ezt meg?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 8 évig jártam zeneiskolába hegedülni. Azóta meg gitározgatok. Hallottam sok féle népi hangszert és mindegyiknek varázslatos hangzása van. A hosszúfurulyától kezdve a tekerőlantig. Talán még nem lenne késő megtanulnom játszani valamelyik hangszeren. Megpróbáltam hallás alapján lehegedülni néhány számot, de ez nem igazán jött össze. Nem tudom hogy hova érdemes menni népzenét tanulni. Ehhez kéne segítség
2011. jún. 9. 15:26
 1/2 napietus ***** válasza:
[link] itt van fórum is :) sok sikert!
2011. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát a világ legjobb iskolájába! :))

[link]

nem késő -jók az alapjaid, 8 év hegedű az jó!

2011. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!