Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Honnan ered, hogy a rockerek...

Honnan ered, hogy a rockerek szimatszatyrot hordanak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

A szocializmus idején az itt állomásozó szovjet katonáktól lehetett olcsón gázálarctartó táskát venni. Ez a legendás szimatszatyor. Talán a magyar hadseregből is lopkodták ezeket. A lényeg hogy azért hordták mert olcsó volt és a csóróknak is tellett rá. Aztán a divat öngerjesztő folyamat lett.


Én így tudom, de lehet hogy van más magyarázat.

2011. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Én egyszer azt olvastam, úgy 10 éve a neten, hogy a rockereknek van a mellkasán egy bűzmirigy. Én is rocker voltam, de nem találtam ilyen mirigyet magamon. Mást nem mertem megkérdezni. De el tudom képzelni, hogy ezzel függ össze.
2011. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi sosem hordtunk annak idején, bár tényleg elég sokakon láttam...nekem sosem tetszett
2011. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem divatos :D nem tudom, hogy ezen kívűl van-e vmi mitovációja
2011. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem divatos? Egy igazi rocker leszarja, hogy mi a divat...
2011. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Az igazi rockerek szarnak a divatra, egyediek, igaz? Még jó hogy tök egyformán öltözik az összes... Én is hallgatok, kemény vonalas rockot is. Szimfonikus death metal, hagyományos, és keményebb punk, ilyesmi. Még sem hívom fel mindenki figyelmét, hogy ilyen zenéket is hallgatok. Nem tudom, mit kell ezt mutogatni. Ez csak zenei izlés, meg néhány koncert. Én ezt biztos nem reklámoznám a viseletemmel. De persze szabadság van, mindenki azt csinál amit akar. Csak ne reklámozzák milyen egyediek. :)
2011. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!