Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Lehet ebből valami kellemetlen...

Lehet ebből valami kellemetlenség?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet: egy nagyon jómódú családban élek és olyan barátokat szeretnék meghívni, akik még sosem voltak nálunk. És hát az a helyzet, hogy nálunk ugye nagyon nagy a ház is, a kert is, van házvezetőnőnk meg minden, szóval látják, hogy hogy élünk... én ezzel sosem szoktam kérkedni, nem is látszik rajtam, így elsőre mindenki meg szokott lepődni. Csak azt akarom kérdezni, hogy szerintetek lehet, hogy valaki, ha először jön ide, utána valahogy máshogy néz majd rám? Mert nem lehet belelátni az emberek fejébe, nem akarom, hogy emiatt megutáljanak vagy ilyesmi...
2011. aug. 10. 13:25
 1/3 Réti bubuzér ***** válasza:
Az emberek irígysége határtalan, szóval sajnos lehet, hogy beválik a jóslatod...
2011. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vannak olyan régi barátaim, akikben megbízok és vannak olyanok is, akiket újabban ismertem meg, de mégis elsőre megbízom bennük, mert látom, hogy normálisak és nem irigykednek. De olyanok is vannak, akikben nem vagyok biztos... pl. van egy, a régi barátaimhoz tartozó barátom, akiben szintén bízok, meg minden, de tudom, hogy nagyon rossz körülmények között élnek, és néha érzem rajta, hogy milyen neki ez a különbség...
2011. aug. 10. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Elso-masodik barati latogtasnal "le kell jatszani" a csaladi helyzetet. Mikor nalad vannak, ne legyen a hazvezetono lathato. Tehat ne O szolgaljon ki benneteket. Teljesen laza legkor legyen, meghivas ne legyen formalis. Ha nem kerketsz hogy mi van a csaladnak, ha termeszsetesen mozogsz a tarsasagban es otthon mikor nalad vannak, nem hiszem hogy nagyobb baj lenne. Aztan majd meglatod, hogy az uj baratok hogy viszonyulnak. Ilyen eloitelettel nem fogsz nagyon baratokt osszeszedni. Ne feletjsd, mindig van nalatok is gazdagabb.
2011. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!