Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Lányok! Várjátok a locsolkodók...

Lányok! Várjátok a locsolkodókat? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés

Mert én csak azoknak nyitok kaput akik nem vízzel jönnek, mivel elég hideg van itt :S

14/L


2009. ápr. 13. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát úgy ahogy,volt már 2. Jó volna,ha 1-2 nem kedvelt pasi nem jönne.
2009. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
jah,18 vagyok
2009. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi már tegnap este is kaptunk, mikor fent voltunk a játékoknál...szódával :P Egyébként én szeretem a húsvétnak ezt a részét is. Legalább összejön a család meg a barátok.. Anyagi részével nem igazán foglalkozunk, régen a kisebbek kaptak pénzt anyuéktól körhintázni (nálunk ez is szokás),, most már nagyobbak, így beérik a csokitojással.

17/L

2009. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem, megyek moziba hamarosan. Kinőttem ebből a szokásból, és a család miatt se élvezem pár éve.

24

2009. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
én nem várok locsolókat, sőt, ha véletlen jönne is a családom többi nőtagjához, én elvonulok, mintha itthon sem lennék (20)
2009. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Én egyetlen egy locsolót várok. De ő úgysem fog jönni:( A többi locsoló fiú nem érdekel, nem is engedjük be őket.


19/L

2009. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én várom a locsolókat, pedig tudom, hogy szódával jönnek :) A barátom (illetve az én) baráti társasága/társaságom, úgyhogy vicces az egész, és utána tudom, hogy még jó sokáig itt lesznek, és poénkodunk majd. A többiek általában a szüleim barátai, de velük is jól kijövök, viccelődünk. 16/L
2009. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Szia, én nem örülök ma a locsolkodóknak, mert tanulok, és nagyon ideges vagyok. az egész mai napomat megmérgezi a parázás, úgyhogy semmi kedvem se locsolkodni, se fesztezni. ilyen is van..(

remélem Nektek jól telik a mai nap.

(23/l)

2009. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Én nem megyek el itthonról, vagy ilyesmi, fogadom a locsolkodókat (rokonok, barátok, haverok), kínálás van (süti, sör), - szifonnal, vödörrel locsolás nincs. Nálam ez úgy van, hogy ha felemeli a szifont, és azt mondom, nem, akkor nem kockáztatja be, hogy a nemi felállásra való tekintet nélkül vödörrel viszonozzam. (Csak hoyg tudjátok, a 2. világháború előtt létezett a lányok általi locsolkodás hagyománya is :D, délután )

Bejöhet, beszélgetünk, sörözünk, örülök is, hogy meglátogatnak, - de nem fognak a hagyomány nevében eláztatni, mint egy kacsát. Sorry, nincs humorérzékem.

(28)

2009. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Gratulálok minden lánynak, aki nem fikázta ezt a szép szokást!
2009. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!