Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Sracok, van koztetek aki...

Sracok, van koztetek aki utalja a husvetot? Es ha igen miert?

Figyelt kérdés
(akik szeretik azok ne irjanak mert nem erdekel)
2009. ápr. 13. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én nem szeretem, mert nagyon unalmas.
2009. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, utálom, mert olyan erőltetett meg műanyag lett az egész.A karácsony is.
2009. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nekem is ez a bajom vele , hogy muanyag s eroltetett meg unalmas s lassan hanyingerem van tole , de iden kimentunk kirandulni es jo "husvet" volt , ha jovobe tehetem ujra kitalalok valamit. a karacsonyt meg szeretem valamennyire a husvethoz kepest. de en mar elore utalom minden evbe husveti nyuszi, locsolas ,pirostojas ,alkohol kalacs, ja es jezus meg a feltamadas, ujjaszuletes na persze...
2009. ápr. 13. 19:21
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Én sem szeretem, nem is locsolkodtam.
2009. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fecc ***** válasza:
85%
Énse szeretem,próbálom mindíg át aludni.
2009. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ti ne is tartsátok a húsvétot, és nektek kéne ott ülni dolgozni azokon a helyeken, ahol még ilyenkor is dolgoznak, azok helyett, akik pihennének ezen a hétvégén, de nem tehetik meg.
2009. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

A Gyakorikérdések.hu szabályzatából egy:


"A kérdés kiírásával történő gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen kérdéseket ne írj ki!"


Úgyhogy kedves kérdező, remélem, hogy moderátoraink mihamarabb intézkednek.


Téged senki sem kötelez a húsvét megtartására, tehát semmi jogod sértegetni egy kérdéssel meg a hozzászólásaiddal azokat, akiknek ez az ünnep bármi okból fontos.

2009. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Neked meg ugylátom semmi dolgod nincs haver
2009. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező és a válaszolok se sértegették azokat akik megtartják a husvétot.csak hogy akki utálja az miért.1 2.benne van szerintem valahol a szabályzatba hogy ne OFFolj:) 3: ha neked csak annyit jelent az ünnep hogy nem kell dolgozni akkor asszem erről nem is kell tovább beszélgetni.
2009. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem ertem , hogy en most kit sertettem meg? amugy kiirtam szepen a kerdesben , hogy csak azok valaszat varom akik nem szeretik ezt az unnepet , tobbiek csak offolnak.
2009. ápr. 13. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!