Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit tegyek, hogy színpadon ne...

Mit tegyek, hogy színpadon ne legyek lámpalázas?

Figyelt kérdés

Pénteken gólyabál és nagy a valószínűsége, hogy gólya leszek. Félek, hogy zavarba jövök, eláll a szavam, elpirulok, elrontom a dolgokat, több 100 ember előtt.. Mit tegyek, a lámpaláz ellen?

Köszi előre is! :)


2011. okt. 26. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Gondolj arra, hogy nem várnak nagy előadást, csak egy jót akarnak nevetni. Teljesen mindegy mit csinálsz, csak csinálj valamit. Akár el is szúrhatod, csak ne állj le.


2. Dobj be előtte egy kis szíverősítőt. Általában segít.

2011. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Esetleg gyakorolj valakik elött, de az nem biztos hogy sokat segít.Gondolj arra hogy te se venbéd le maásnak a fejét ha megakad 1-2 másodpercre, vagy valami hasonló.szóval nem nagy dolog még ha meg is akarsz , ha már befejezted látni fogod , hogy nem is volt olyan borzaztó
2011. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vége!

Mikor felmentem a színpadra nem is voltam lámpalázas!

És megnyertük a gólyabált.

Gólyakirálynő lettem! :D <3 :)

2011. okt. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!