Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nekem szokásom hogy mindenféle...

Nekem szokásom hogy mindenféle fellépésnél izgulok hogyan tudnák a színpadon lazább lenni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják az okosok, hogyha flemész a színpadra, nézz le a nézőtérre, és gondold azt, hogy ruhátlan emberek ülnek ott. Mindjárt lazább, és jobb kedvű leszel!!
2010. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elvileg az egészséges dolog, ha valaki izgul. Semmi baj nincs ezzel. Ha meg nagyon izgulós vagy és már zavar, képzeld el, hogy ott csak a közeli ismerőseid vannak, akikkel mindig minden nap találkozol, beszélgetsz, és így már nem is lesz olyan ijesztő.
2010. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elképzelem, hogy értetlen kis hülyegyerekek ülnek velem szemben, és azoknak kell előadnom pl. egy beszédre gondolok. Így tagoltabban kezdek beszélni és érthetőbben szedem össze a gondolataimat és még csak véletlenül sem hadarok, hiszen szegény gógyis kölkök akkor nem értenék. Jah, és minek izgulni? Bolond mind! Mit modhatnának rosszat rólam? (oké, tudom hogy gáz, de nekem ezek a gondolatok segítenek)
2011. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!