Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hol szoktak ma az interneten...

Hol szoktak ma az interneten beszélgetőpartnert keresni v. ismerkedni?

Figyelt kérdés
régen csevegő/chat-oldalakra mentem, de úgy látom azok már csak a 10 éves törzsközönségük kocsmái... manapság hol van a friss vérkeringés? facebook? vagy máshol?
2012. jan. 22. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, normális emberekkel nem igazán fogsz mezei chat oldalakon összefutni, esetleg facebook...
2012. jan. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a badoo.com vagy twoo.com oldalakat, de ezek inkább társkereső oldalak... Úgy kimondottan közösségi oldal még a hotdog.hu de ott főleg fiatalok vannak.
2012. jan. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van, letölöttem androidra a chathu alkalmazást, felmegyek a szobákba, szinte minden nap ugyanazok írnak egymásnak a főoldalon.

Face nem jó, ott max a fórumok vannak, de azok sem a 2 ember közötti beszélgetésekről szólnak.

Honfoglalón nem tudom, mi a helyzet, ott random van beosztva a 3 ember, lehet beszélgetni kicsit játék közbe, esetleg utána privibe...

Emlékszem régen, amikor nem volt internetem, újságokban voltak ilyen hirdetések, levelezőpartnereknek lehetett írni, csak úgy egy téma fel volt dobva, és annak kapcsán, lassú módja a társalgásnak, de még úgy "msn"eztünk régen... 10++ éve...


Ottvan még a hotdog, oda már rég mentem fel, én furcsának találnám, ha csak úgy rám írna valaki, de ott van mindenkinek az oldala leírja magáról amit akar, aki érdekesnek találja, tud írni neki. Szerintem az nem rossz. Meg ott is van ilyen chat...

2012. jan. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebből jó ha azt szűröm le hogy ma már ilyen ismerkedés mint régen volt gyakorlatilag nincs?!
2012. jan. 22. 01:23
 5/8 anonim ***** válasza:

omegle.com


jó kis oldal van néhány retrdált de nem vészes

2012. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem jó, nem 1 db vadidegennel akarok beszélgetni, hanem sokkal egyszerre, és egyébként is magyarokkal, meg téma szerint mondjuk...
2012. jan. 23. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
én pl. ezen az oldalon :)
2012. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hm... és válaszolnak emailre az emberek? :D
2012. jan. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!