Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Magyarországon, lányok máshogy...

Magyarországon, lányok máshogy köszönnek (fiúknak) a suliban mint példáúl egy bulin?

Figyelt kérdés

Èn svédországban élek, és itt, a suliban / munkahelyen egyáltalán nem köszönnek, talán egy szia.

De bulin, vagy ha kint a városon találkozom velük, akkor azzonal, ölelni kell egymást.


Nelem ez nagyon furra.

Most vagy úgy köszönünk egymásnak hogy szia, vagy öli, puszi satöbbi.. (?)

Mint haverokkal, mindig kézfogás, tökk mindegy mien körülmények között..


2012. jan. 23. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk az iskolában, ha szembejön valaki, akit ismerek, akkor köszönök neki egy sziát, ha pedig közelebbi viszonyban vagyunk, akkor puszit is váltunk, a nagyon-nagyon közeli barátaimmal pedig olykor még ölelkezünk is.
2012. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és ugyan úgy köszönsz az iskolán kívül?

(lehet nem írtam..)

2012. jan. 23. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, az iskolán kívül is ugyanígy köszönünk egymásnak.
2012. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja suliban és sulink kívül is pacsizok a fiú ismerősökkel :D puszit nem adok nekik...soha.
2012. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig ugyanúgy köszönök a fiú és lányismerőseimnek is. Mindegy, hogy iskolában vagy buliban vagy az utcán találkozunk. Általában szia vagy helló, puszi, ölelés nincs.
2012. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, szerintem nagyon hülyeség máshogy köszönni,

megnyugtató hogy magyarországon normálisan viselkednek :D


De, ez egy olyan dolog, hogy svédek azért csinálják ezt mert "kulturáltabak" akarnak lenni..

Mint a külföldiek..

2012. jan. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!