Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Nézem az iwiw-en és facebook-o...

Nézem az iwiw-en és facebook-on az ismerőseim lakóhelyét és azt látom, hogy lassan már több ismerősöm van Angliában meg Németországban mint Magyarországon, mások is tapasztaltak ilyet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
nekem pl. egy külföldi ismerősöm sincs
2011. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Én azt tapasztalom, hogy az ismerőseim olyan külföldi helyeket adnak meg lakóhelyül, ahol életükben nem jártak. És azt is tudom, hogy nem élnek ott, mert nap mint nap látom őket.
2011. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, és nem csak a közösségi oldalakon. A való életben szinte már több ismerősöm dolgozik külföldön, mint Magyarországon. Az első kettőnek üzenem, hogy ha az én ismerőseim is a rózsadombon laknának, nekem se lennének kiköltöző ismerőseim. Ez egy országos tendencia, és mielőtt hülyeségeket pofáztok + leoltjátok a kérdezőt, nézzetek utána a dolgoknak. Nem ártana kihúzni a fejünket a homokból.
2011. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
sziasztok, egy 500 lelkes Skót faluban lakom. 22 Magyart tudok ebben a pillanatban akik itt laknak, ha bemegyek a legközelebbi nagyvárosba, ott minden üzletbe,étterembe,kávézóba Magyar szavakat hallok.egyre többen vagyunk itt, és kevesebben otthon.
2011. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Második vagyok és a harmadiknak üzenem, hogy nincsenek ismerőseim a Rózsadombon, és nem hiszem, hogy leoltottam a kérdezőt, vagy pofáztam hülyeséget, egyszerűen leírtam, hogy az én - közösségi oldalon lévő - ismerőseim körében mit tapasztalok.
2011. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.


Igazad va, kicsit túlreagáltam. Elnézésedet kérem.

2011. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánatkérés elfogadva. Abban igazad van, hogy ki kellene húzni a fejünket a homokból, de nem nekünk kisembereknek, hanem a béna politikusoknak, hogy miért is van ez. Inkább befogadunk mindenkit, a saját jó szakembereink meg menjenek külföldre.
2011. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
45%

Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy a jó szakembereink már "Edward Teller" és "John Neumann" korában is külföldre mentek.


Annyi változott, hogy ma már a pórnép is külföldre megy, akik minimálbéren dolgoznak végzettség és tehetség nélkül itthon is és ott is, csak ott kint több a bér, amit a legtöbben itthon költenek el, ahol meg az árak alacsonyabbak.


Ugyanazt csináljuk, amit a románok csináltak még a 90-es években. Külföldi országban megszedjük magunkat és itthon költjük el az ott keresett pénzt.


Ez egyszerűbb, mint tanulni, képezni magunkat és a saját hazánkban feljebb jutni és hatást gyakorolni a politikusainkra.


Ezek a külföldre menekült patkányok azok, akik az ország SOSEM SZAVAZÓ 40%-át teszik ki.

2013. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem miért várunk a politikusoktól csodát ugyanolyan emberek mint mi, minden nap pottyantanak sárgát meg barnát és cserélik a gyerekük alatt a kakis pelenkát. Csak ők kicsit több pelenkapénzt vesznek ki a közösből, mint mi "kis" embernek nevezett, de Tőlük kb. semmiben nem különböző magyar emberkék.
2013. okt. 12. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!