Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Araboknál mi a szokás új...

Araboknál mi a szokás új házba költözéskor? Mit illik ajándékba vinni? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kp. vagy barmilyen hasznalati targy, ami lehet keramia vagy htb-i gepek, ill. keszletek.
2012. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok semmi olyanról, ami ilyenkor Náluk külön szokás lenne...

Szerintem bármit viszel, örülni fognak neki:)

Alkohol ne legyen!


Valami szép dísztárgy?:)

2012. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pénzt azt hiszem nem illik adni. Majd szétnézek a boltokban valami szép kerámia után. Csak ember ne legyen rajta:D Köszönöm a segítséget!
2012. jan. 25. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Disznó se legyen rajta! Meg a disznó semmilyen formája, se plüss, se semmi. Hogy mit illik adni azt nem tudom, de marokkói üzleti partnertől én ajándékba egy rózsafa intarziás zsebkendőtartó dobozt kaptam, meg egy ilyea fa vázát. Nagyon szépek. Szóval ha ő azt adta nekem, akkor te is valami ilyesmit vigyél.
2012. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!