Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért gáz ha valaki egyáltalán...

Miért gáz ha valaki egyáltalán nem eszik sertés húst?

Figyelt kérdés

Nem vagyok zsidó vagy iszlám hitű, egyszerűen nem szeretem a húsukat.Nem is értem hogy ez miért akkora megrökönyödés."Akkor a karajt sem eszed meg?""Hogy hogy nem?De hát finom."

Egyébként a marhát sem eszem meg.Egyszerűen nem tudom lenyelni a sertés és marha húst.


Amit megeszek:csirke , pulyka , kacsa , hal , tengeri herkentyűk.


Hogyha hamburgert eszek akkor azt is csirke hússal vagy pulykával kérem.


Nem értem hogy egyes embereknek miért furcsa ez.



2012. júl. 7. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én meg azokra nézek furán, akik utálják a hagymát :P Én élni nem tudnék nélküle, más elviselni sem bírja. Ahányan vagyunk, annyi félék, és ez így természetes :)
2012. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont senkit nem érdekel hogy te milyen húst eszel, vagy hogy én milyet. Egyébként én csak csirkét és halat eszek. Mivel azt szeretem. Bátyám ezt a kettőt nem eszi meg pont. Ízlés dolga. Miért lenne ez furcsa? Mindenki más. Rám sem néztek még furán miatta... teljesen normális dolog hogy válogat az ember.
2012. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én se szeretem a sertés húst. Megenni megeszem, de nem vagyok oda érte.
2012. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyáltalán nem furcsaság, én sem eszem meg, és még a környezetemben igen sokan...
2012. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik képtelenek azt megérteni, hogy ami nekik jó, az másnak nem biztos, hogy szintén az. Ez van, nem tudsz velük mit csinálni. Én sem eszem sertést, plusz nem eszem nagyon sokféle halat sem (pl. az édesvízi halakat általában véve nem eszem meg). Felőlem mondhatja nekem bárki, hogy "de hát a halászlé az olyan finom", nekem nem az és kész. Én se akarom belebeszélni az emberekbe, hogy a spenót a legjobb étel a világon (pedig életem végéig képes lennék enni, mert nagyon szeretem), illetve én sem piszkálok senkit azzal, hogy ne egyen csülökpörköltet, mert az nekem nem tetszik, úgyhogy nekem is kijár, hogy békén hagyjanak az ilyenekkel.

Csak hát tényleg az a bibi, hogy aki ilyen, azzal nem tudod megértetni, hogy az ízlés egy szubjektív dolog.

2012. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán. Az a gáz, hogy még mindig tele az ország olyan emberekkel, akik képtelenek (és nem is hajlandóak) felfogni, hogy mindenkinek másak az igényei, mindenkinek más az ízlése. Az egyetlen táplálék, amire minden embernek ugyanolyan mértékben szüksége van, az a víz :) Azt eszel, amit akarsz, és a többieknek semmi köze hozzá. Ha máshogy nem tudod őket lekoptatni, nyugodtan kezdd el fennhangon elemezni a tányéruk tartalmát :D
2012. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem jó a pulykahús,csirkehús,sertéshúshal,marhahús minden ilyesmi hús csak hús legyen ! Én vércse vagyok XD!! Húst hússal! XD
2012. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kameko-san ***** válasza:
Nincs ezen semmi furcsa. Én a halat nem eszem meg, mert egyszerűen nem ízlik. A többieket nem is érdekli túlzottan (csak ha menzán az van, akkor előre elkérik :)). ízlések és pofonok.
2012. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
MOST EGYÉL HÚST!
2012. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!