Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mikor jön el az az idő amikor...

Mikor jön el az az idő amikor kiüzük az emberekből a gyülőletett?

Figyelt kérdés
Vajon mi kell hogy megtörténjen? mikor jön el az az idő amikor mindenki kedvesen szól a másikhoz és testvériség béke szeretet lesz a világon mindenhol? SZERINTETEK MI KELL AHHOZ HOGY MEGTÖRTÉNJEN ?

#vajon mi kell hogy megtörténjen?
2012. aug. 9. 19:03
 1/9 anonim válasza:
0%
Sose fog eljönni, viszont máris valamivel jobb lenne a világ, ha megtanulnál helyesen írni.
2012. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én csak a zsidókat "utálom", de őket se, életre méltónak se vélem őket inkább. Itt csak akkor lesz béke, ha mindenki az eredeti helyén van. Zsidók a Pokolban, négerek Afrikában, cigányok Indiában.
2012. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Időben lehetetlen megmondani,mint ahogy a tuti receptet is.


Az iskolában kellene elkezdeni terjeszteni,a médiákban ezt reklámozni a sok hülyeség meg erőszak helyett.Tetterős emberek kellenének akik ebben hisznek és képesek szétterjeszteni a világon.

2012. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kameko-san ***** válasza:
Kicsit naiv a kérdésed. Szerintem soha nem lesz teljesen csak béke és szeretet mindenhol. Mindig vannak olyan emberek, akik attól érzik jól magukat ha másokat szekállnak, meg ilyesmik. Az lenne ehhez közel, ha először is sehol sem háborúznának. Aztán a gazdag hírességeknek kéne az ilyen dolgokat híresztelni, de azt várhatjuk...
2012. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen 1 sztárnak kéne ezt reklámozni akkor elérhetnénk valamit ! még régen 2pac híresztelte ezt ! hogy megváltoztassa a világot ! de aztán 1996-ba lelőtték a mocskok ! ennyit ér a jóság?
2012. aug. 10. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
2Pac egy drogos féreg volt.
2012. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha minden jól megy 2012.dec.21.-én lezárul egy korszak és jön egy jobb. Persze lassú folyamat lesz, de a világ folyamatosan előnyére változik, beköszönt egy új aranykor. Értelmesebbek és jobbak leszünk. Lásd a net-en az AVATARA előadásokat. Abban bővebben és érdekesen beszél egy vallástörténész.
2012. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Scott James?? Te Martin Luther King leszármazottja vagy? :-)
2012. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet ! ja és 2pac nem volt drogos csak az anyja volt az 2pac meghalt de az anyja még él és már nem drogozik !Csak hogy tudj róla.
2012. aug. 11. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!