Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Temetésen illik fényképezni?

Temetésen illik fényképezni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 20:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy az elhunyt tisztelete és a temetésén való fényképezés hogy függ össze! Pont azzal tisztelném meg, hogy megörökítem utolsó útját. De ha te ennyire ellene vagy, akkor légy nyugodt, a te temetéseden nem fogok fényképezni! :D
2012. szept. 13. 20:23
 12/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm, megnyugtattál :p

És amúgy csak a vélemnyemet mondtam el.

2012. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak a vélemyed mondtad el. :) Na de, hallgattam rád és nem fotóztam, bár főleg azért mert lekéstem az egészet. MOndjuk nem is baj, legalább nem kellett végig állnom hét hónapos terhesen egy szertartást. Elbúcsúztunk a barátnőmmel tőle, vittünk virágot, pityeregtünk egyet és ennyi volt. Nem örökítettük meg.
2012. szept. 14. 21:03
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó komment remek képet fest rólad.
2012. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Jó szánalom vagy :D
2012. szept. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem sogat segitettek a kepek a gyaszban amik edesanyam temetesen keszultek a koszorukrol a sirrol a paprol es a gyaszolo csaladunkrol De a mi csaladunkban mindent fenykepezunk szulest csaladi esemneyt temetest.
2012. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Már 8 éves kérdés, de megválaszolom, hátha segít másoknak.


Nekünk 2x halt meg iskolatárs.


Az egyik osztálytársnő leukémiaban. Akkor 10 évesek voltunk és 2000-ben volt, amikor még csak a szülinapi zsúrokat meg a fellépéseket kamerázták le néha a szülők, tehát ilyen eszünkbe se jutott volna.


Aki nem tudott elmenni a temetésre, az elmehetett utólag a sírhoz és el tudott tőle ott búcsúzni.


2010-ben (egyszer buktam + 5 osztályosba jártam, azért voltam még gimis) meg egy lány, öngyilkos lett.


Készítettek róla egy montátst és azt kirakták Face-re, ezt sokkal jobb volt visszanézni a barátainak, mint a temetést.


Szerintem nem érdemes megörökíteni a temetést.

2021. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!