Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A munkahelyemen (lány vagyok),...

A munkahelyemen (lány vagyok), elég sok nálam idősebb nő kipécézett magának. Hogyan viselkedjek velük?

Figyelt kérdés
Vannak férfiak és nők is, én elég jól elvagyok a fiatal fiúkkal. Dolgozunk, csak közben flörtölgetünk (vagy inkább ilyen kóstolgatás, csipkelődés, de semmi komoly), nevetgélünk. Az idősebb nők (akik annak ellenére, hogy fapofával dolgoznak, nem hatékonyabbak) most emiatt nagyon kipécéztek maguknak, folyton a hátam mögött beszélnek, hogy mit művelek (művelük), hasonlók. Hogyan lehet ezt hárítani? L22
2012. szept. 19. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Munka közben nem szokás flörtölgetni. Nem csoda,hogy kipécéznek! Az sem biztos, hogy te is vagy olyan hatékony munkaerő, mint az idősebbek.
2012. szept. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy hozom a normát. ;)

Ők meg sokszor leülnek vagy falnak támaszkodva beszélgetnek, én legalább úgy csinálom a dolgaimat, hogy közben dolgozom... Nem értem ezt az egészet. MIndenhol ez megy? :S

2012. szept. 19. 07:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Közösségtől függ, hogyan mennek a dolgok. Ha csak a hátad mögött beszélnek ki, ne törődj velük. Ha egyéb gond nincs, egyszerűen így add értésükre, hogy nem érdekel a véleményük. Előbb utóbb leszoknak. Ha nem, az azt jelenti, ilyen a természetük és mindent kibeszélnek, te csak egyvagy a sok közül. Nekik is kell valami "szórakozás".
2012. szept. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha a munkahelyen "flörtölgetsz2, akkor nem vagy tisztában azzal, hogy hogy kell viselkedni. Addig örülhetsz, amig CSAK a kelléganök kifogásolják, mert ha a fönök észreveszi, akkor nem csodálkozhatsz, ha kirugnak.

A munkahely NEM szórakozásra van, ott ODAFIGYELVE kell dolgozni, ez meg flörtölés közben nem lehetséges.


Az egyetlen, amivel ezt el tudod háritani, ha elkezdesz felnött módra TISZTESSÉGESEN dolgozni és viselkedni.

2012. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, a fiúk tudnak hatékonyan dolgozni flörtölgetés mellett is?Az nem zavarja a vén tyúkok szemét, csak te.Szóval, irigyek.Az ilyen megkeseredett áskálódó mártírpofákkal nem kell foglalkozni, hadd üsse meg őket a guta!
2012. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

"Munkahelyen nem szabad flörtölni".Ugyan már, a így fogjuk fel, a munkahely még inkább kiképzőtáborhoz fog hasonlítani.

Ahol csak lehetett, ott én is flörtölgettem a munkahelyemen.Nem mintha annyira tetszett volna bármelyik kolléga, de enélkül megőrültem volna az egyhangúságtól!Még ha a melóhelyen vagyok, akkor sem szeretem egy kriptában érezni magam.

2012. szept. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy velük meg nem igazán kommunikálsz. Nem kell nagy "barátnősködés", csak tarts kapcsolatot velük is, valamilyen szinten. Próbálj segíteni nekik, vagy te kérj segítséget, valamiben. Ha az ellenszenvnek nincs valós alapja, akkor elég lehet egymás kölcsönös megismerése is.
2012. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Azt hiszem értem mire gondolsz a "flörtöléssel" kapcsolatban. Kedves értetlenkedők! Ezt nem úgy kell elképzelni, mint amikor egy ribi flörtöl a sztriptízbárban a kuncsaftokkal. Szerintem is kell egykis kóstolgatás, ebben nincs semmi extra, legalább nem lesz merev és egyhangú a munkakörnyezet.

A nyanyákat meg zárd ki. A régi jó módszer a "leszarom".

2012. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!