Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi ez a nagy néger utálat a...

Mi ez a nagy néger utálat a világban? Kinek ártottak ők? Miért hasonlítják őket a cigányokhoz? Nem értem, miért ilyen ellenszenvesek velük.

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 09:19
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
De a cigányok teljesen mások, mint a négerek, nem?
2009. szept. 18. 11:51
 12/33 anonim ***** válasza:
44%
a cigányok mások,de én annak örülök,hogy nincs már az a nagy néger gyűlölet,mint 92-ben,mikor egy néger leszúrt egy szkinhedet.ennek kellett megtörténnie,hogy a szkinhedek kussba maradjanak.
2009. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
80%

A cigányokat utálni egy dolog, meg van rá az oka az egész világnak. Őket nem a bőrszínük alapján utáljuk.


A négereket MO-n nem tudom miért utálja aki utálja. Nincs itt sok belőlük és az a kevés se hiszem, hogy sok gondot okozna. Én metrón találkozom ált velük, de tök nyugodtan, meg se szólalnak, csúnyán se néznek senkire, stb.


Amerikában a gyűlölet ugye abból indult, hogy oda behrcolták őket és rabszolgák voltak nagyon sokáig. Ezért van okuk forrongani, illetve sok fehér ebből a helyzetből még nem "lábalt" ki.


Amúgy meg szerintem annyira hatalmas gyűlölet nincs a négerek felé. Amerikában nézz körbe hány magasabb tisztségű néger van. Ott vannak a katonaságban, politikában, színészetben, stb, sorolhatnám még. Hányan szeretik Eddie Murphi-t, vagy Michael Jackson-t, Mike Taysont (nemtom jól írtam e), stb.


Namost cigányokból ilyeneket nem tudunk mondani, max a győzikét. Nem véletlenül. Egy néger megdolgozik a sikeréért. Nem érzem, hogy különbb lenne egy fehérnél.


Más dolog a bandaháború ami az utcán folyik ott, az egy elcseszett dolog persze. Bár szerintem az se annyira dúrva mint a filmekben. De többnyire magyarországon élünk, így nem látjuk annyira át az USA helyzetét.

2009. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
:) Ez az utolsó válasz végre tetszett :)
2009. szept. 18. 13:30
 15/33 anonim ***** válasza:

Általában azért utálják a más etnikumúakat (négerek, cigányok, kínaiak, arabok, zsidók, de akár a szlovákok, románok vagy más idegenek), mert másképp gondolkodnak, más az életfelfogásuk és akár még másképp is néznek ki, mint mi.

Sokan úgy érzik, hogy nem valók közénk (értsd: pl. a cigányok a magyarok közé, vagy a négerek az amerikaiak közé stb.)

Olyan munkákat töltenek be, amiktől ezzel a tősgyökeres helyiek esnek el. Sokuk szegény, így a helyi adózó polgárok adójából látják el őket.

És ez sokaknak nem tetszik.

Nekem alapvetően semmi bajom velük. Max. az, amikor ők maguk szítják a dolgokat. Pl. amikor a cigány (de ez a négerekre is igaz) már a legkisebb testi jelből a lenézést értelmezi, holott az lehet hogy teljesen mást jelent. És akkor már lerasszistáz, lenáciz, veréssel fenyeget. Nekem rengeteg ilyen történetem van, pedig mint mondtam, alapvetően semmi bajom velük. Például van egy nagyon jó barátom aki fekete és nagyon rendes.

2009. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
64%

cigányok elég sok okot adtak arra, hogy utálják őket.

A négerek nem tudom, itthon biztos nem.

2009. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

hű imádom a négereket, annyira szépek.. olyan kedvesnek tűnnek mind és jószívűnek, főleg az öregek és ráncosak, még úgy is milyen barátságosan festenek!

főleg a néger kislányok-lányok, áááh, néger férj kell majd nekem :DD

2009. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Ihgen:P

Én is így érzek

2009. szept. 18. 19:16
 19/33 escrogar ***** válasza:
0%
néger férj? akkor meg is érdemled ha így gondolkozol...
2009. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Mért, mi a rossz egy néger férjjel? És milyen édes babák lennének :)

De sajnos nemigen akad ilyen felém...

Bunko fehérből többet találta eddig

2009. szept. 18. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!