Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi ez a nagy néger utálat a...

Mi ez a nagy néger utálat a világban? Kinek ártottak ők? Miért hasonlítják őket a cigányokhoz? Nem értem, miért ilyen ellenszenvesek velük.

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 09:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%

nemtudom..de nincsen különösebb négerutálat a világban sztem!

én pl a focisták közül is van h megnézek egy fekete csávót és aztmondom h hmm de helyes de mivel fekete nemjönbe..

2009. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Jártam az USA-ban és bizony vegyes a kép. Vannak teljesen normális, értelmes, tanult, törekvő, jólszituált stb. négerek, akik úgy élnek mint bármelyikünk. Kedvesek, kultúráltak, értelmesek és sokszor tényleg nagyon szépek. Ugyanakkor tagadhatatlan tény, hogy egy részük úgy él, mint Európában a cigányok közül a rosszabbik fajta. Bandába verődve, hangoskodva, kötekedve, segélyekből, bűnözésből. Elég félelmetes volt, amikor a buszra felszállt 3-4 tagbaszakadt fekete pali és elkezdtek az utasokba belekötni. Én megértem az ott élőket, hogy tartanak tőlük. Egyébként a többség nem utálja őket, csak a rossz tapasztalatok miatt tartanak tőlük, kerülik a kapcsolatot, konfliktust. Legalábbis ezzel az utóbbi rosszabbik fajtával.
2009. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Ez az utolsó válasz nagyon hasznos volt :)

2009. szept. 19. 10:01
 24/33 anonim ***** válasza:
73%

Szia


Bocsi, de nem olvastam a kommenteket.

En csak a szemelyes tapasztalatombol tudok neked beszelni, a parom neger a sogorom cigany.

Azt hogy valaki miert utal egy masik embert konkretan nem lehet altalanosan megmagyarazni de a legtobbszor ket okbol:

1.nem tudja megerteni azt hogy azert mert egy x nemzetisegu ember elkovet x szamu buncselekmenyt azt nem az egesz fajtaja kovette el, es o mint onallo szemelyiseg nem tett semmi rosszat (szoval intelligencia hianya miatt alakul ki az utalat)

2.kisebbsegi erzeseuk van ami eredhet szemelyes problemakbol (pl elhagyta a baratnoje akinek kesobb szinesboru baratja lett, igy azota utalja a negereket)

Ismetelten oda ertunk vissza, hogy ertelmes ember fel tudna dolgozni mindezt, tovabblepne, esetleg magaba nezne hogy hol rontotta el a kapcsolatat.


A kerdesedhez azert hozzatennem, hogy a szinesbotueket es a romakat nem lehet egy lapon emliteni.Nem csak azert mert 2 teljesen kulonbozo tortenelemmel rendelkezo neprol beszelunk hanem mert mashol/mashoogyan elnek.


A feketeket BEHURCOLTAK Amerikaba.Nem ok akartak menni, hanem elraboltak oket es rabszolgava tettek.Ok siman eldegeltek volna a kis szavannaikon tovabb, nem zavarva senkit sem, ha AZ IDIOTA TORTETO FEHEREK nem eroltetik rajuk a sajat akaratukat.

A romak ONSZANTUKBOL VANDOROLTAK,nem rabszolgadagban eltek hanem kereskedelembol,kisebb ketekezi munkakbol,szorakoztatasbol.


A feketeket meg jo 40-50 eve is negativan diszkriminaltak (ertsd:kulon utazas,jogos korlatozasa,stb) ami azt jeneti, hogy pl vannak emberek akiknek a nagyszulei nem utazhattak,szorakozhattak egy helyisegben a feherekkel,es egyeb megalaztatasokban kellett reszesulniuk.


Az egyik ismerosom amerikaban el es elmeselte hogy 2007ben (!!!!!) egy kozepiskloban az alabbi tortent: volt egy fa az iskola kertjeben AHOVA A FEKETEKNEK TILOS VOLT MENNIUK (nem 50evvel ezelottrol beszelunk!)egyszer 3 fekete srac talalkozott es pont a fa alatt kezdtek el beszelgetni.Masnap reggel a fan egy kotel logott egy kampoval a vegen...

A 3 srac odament a feher fiuhoz aki a kotelet a fara akasztotta hogy megkerdezzek tole hogy megis mi ertelme van ennek az egesznek, amikor az megutotte az egyikojuket.Kisebb dulakodas kezdodott, majd a rendorseg elvitte a 3 fiut,masnap elbocsajtottak oket az iskolabol, es 2 ev felfuggesztettet kaptak.


Az a baj, hogy a sok nagyokos-magaimado-feher nem vesz egy dolgot figyelembe:

Senki sem akar bunozokent elni.

Foleg akkor nem ha lenne eselye kitorni.

Csak Mo.rol, amit az ottelok mindig csak szidnak, nem latszanak a kulonbsegek.Hogy egy fekete 16 evesenek mennyi eselye van kitorni pl ha Harlmeben el.

100 kevesebb mint egy akarmilyen romanak a 8-bol!

Es persze altalaban azok a legnagyobb hirdetoi ezeknek az ellenszenves eszmeknek akiket vilageletukben anyuci-apuci elkenyeztetett, vagy eppen a sajat utcajukon kivul meg nem jartak sehol a vilagban de ok mar kepesek mindenrol velemenyt alkotni.

Mindegy nem megyek bele jobban a temaba, mert a szukagyuaknak feleslegesen beszelsz!

Viszont neked kerdezo 2 dolgot javaslok:

hogy jobban megertsd mit mondok nezd meg a "Secret life of bees" c filmet es

SOHA NE MONDD AZT HOGY NEGER FERJET SZERETNEL!!!

Inkabb mondd, hogy egy szereto,gondoskodo ferjet szeretnel, de nagyon vonzonak talalod a barna bort.

Mert nem minden jo ember feher es nem minden fekete jo ember!

Udv

2009. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
21%

Azért mert semmirekellő rassz. Nézd meg a fehérek mit építettek 2000 év alatt, aztán utána nézd meg Afrikában mi épült 2000 év alatt. Semmi. Pedig 1500-ig semmi gyarmatosítás nem volt.

Nézz rá Ázsiára, ott több ezer éves kultúra van, ők a fehérekkel egy szinten vannak, de a négerek nagyon nem.

2009. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
52%

Jah, sokra vitte a fehér nép, azért él ilyen fenntarthatatlan rendszerben, azért khm, szexeljük a környezetet rommá mint egy gigaparazita... igen, ilyen a modern, okos ember.

Akik meg az erdőben élnek, boldogságban, a bűnözés fogalmát nem is ismerve, ők a primitív buta emberek...-.-


Mikor jönnek rá az agyalágyultabb típusok is hogy sehová nem vezet rasszokban gondolkodni?

2009. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
52%

Azért, mert addig sem kel saját bűneikkel, saját ellentmondásaikkal szembesülniük. A "Másikra" figyelnek, miközben az a csodás társadalom, ahová a négerek és cigányok nem hajlandók integrálni épp cseszi szét a Bioszférát és ezen keresztül a saját létfeltételeit. Az ilyen utálkozó gyáva ahhoz, illetve buta, hogy észrevegye, ő sem tisztességesebb- ha az azonos színűekkel együtt vizsgáljuk meg.

Amerikában volt egy kísérlet: egyetemistáknak kis cédulán adtak egy rövid történetet egy szőke kislányról, aki különféle csínyeket csinált, majd megkérték, hogy értékeljék a kislányt. A trükk az volt, hogy a fele társaság fekete hajú kislányról olvasott, és ott sokkal szigorúbb ítéletek születtek: ezt hívják úgy, hogy kettős mérce. Van egy könyv: "Az ellenség neve" a témában, ha esetleg...

2009. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
59%
Aztán van még olyan is, hogy az áldozat hibáztatása. E szerint az érvelés szerint: ha a négerek utálatosak, akkor nem baj, ha szegények: mert megérdemlik, nem kell megosztanom velük a magam többletét, sőt ha jogilag is védtelenek, akkor nyugodtan vihetem oda a szemetet a lakóhelyük köré- ez bevett gyakorlata cigányokkal kapcsolatban is. Nem mondom, hogy ők esetenként nem rendetlenek.
2009. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Nekem nem voltak eloiteleteim a negerekrol,de most az USA-ban vagyok,rengeteget latok beloluk!csak 1 peldat szeretnek mondani.Volta moziba mellettem egy neger anyuka ult a kislanyaval(kb3 eves lehetett), egessz ido alatt beszelgettek a kislanny ugrandozott szaladgalt az annya ra se szolt,eszegettek ott valamiket stb stb az lett a vege h a kislany elkezdett hanyni az anya csak elforditotta magatol es ennyi!nekem total folundorodott a gyomrom tole es a filmet sem tudtam elvezni tovabb!!!Szerintem nagyn trehany nepseg!!!!

ja es lattam a buszon is anyukat amikor a gyereket szoptatta es abszoludt nem csinalta diszkreten, en kellemetlenul ereztem magam!

Feherembernel ilyent meg nem lattam!!!!

Es meg tudnak 1 rakas kellemetlenseget folsorolni...

2009. szept. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Van egy film, ami ezzel kapcsolatos. A címe: Kóla, puska, sültkrumpli. Érdemes megnézni, érdekes film :D
2009. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!