Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Nálatok szokás az, hogy a...

Nálatok szokás az, hogy a családon belül ha valaki fürdik, bennhagyjátok a fürdővizet, vagyis két ember használja ugyanazt a vizet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Még gyerekkoromban, de mindig én mentem elsőnek mert más után be nem ültem volna, mert nagyon kényes voltam :)


Most már csak zuhanyzik mindenki...

2013. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így nem, de a párommal sokszor fürdünk együtt, egyszerre.
2013. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
drágá gyármekem nálunk mind á 15-en eggy vízbe fűrdűnk.
2013. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy szokás nálunk! Lemossuk magunkról a piszkot és utána üljön bele a másik, vagy mi?
2013. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, most, hogy így mondod...
2013. okt. 18. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk igen! De csak és kizárólag én, és a 4 éves kislányom után a tele kád habfürdős vízben én is megfürdök. Felnőtt után nem ülnék bele. De a saját kislányom vizébe simán.
2013. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Egy átlagos nap végére nem lesz olyan koszos az ember, hogy ne lehessen másvalakinek is megfürödni a vizében. Amúgy is úgy hírlik, hogy hamarosan elfogynak a Föld vízkészletei, hát takarékoskodjunk vele, amennyire lehet.
2013. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jáhj drága dezsvírem, há' mi mindig ugyanabba a vízbe' fürdünk a kis csáládommál, most ürítsem ki a patakot? Még a kis HuánMigelEsztefániáná is velünk fürdik a patakba. De osztán jön a szökőár és kitisztul minden, olyánkor sajnos még egyszer meg köll fürödni a kötelező évi egyen kívül.

Ilyen az élet drága dezsvírem...

2013. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Amúgy is úgy hírlik, hogy hamarosan elfogynak a Föld vízkészletei, hát takarékoskodjunk vele, amennyire lehet."


Az mégis hogyan? Kilőjük a vizet tartályokban az űrbe? Mert remélem tudod, hogy nagyjából csak így "fogyhat el", máshogy nem. Nem tanultad iskolában a víz körforgását? A földi vízmennyiség mindig állandó. Nem kerül a légkörön kívülre.

2013. okt. 21. 07:47
 10/10 anonim válasza:

OFF:A tiszta édes víz fogy el, mert szennyezik... nem kell űrbe lőni.


Kérdésedre válaszolva: kiskoromban igen(öcsém után jöttem én), most viszont mindenki zuhanyzik.

2013. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!