Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Adventi naptárat akarok...

Adventi naptárat akarok papírzacskókból, hol lehet kapni papírzacskót?

Figyelt kérdés
Olyan zacskó, amilyenbe régen a kiflit, zsömlét vettük, meg most Tescóban a kenyeret tesszük, csak nekem kisebb kellene, és nem szürke, hanem fehér.Papírboltban?
2009. dec. 15. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
talán ott van ilyen, de nem késtél egy kicsit el ezzel az adventi naptárral?
2009. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jövőre akarok csak csinálni, majd ha lesz gyerekem, csak legalább 30 db kell és az úgy gáz, h minden nap kihozok egyet kiflivel a boltból. Gondoltam megkérdezem most, mert ünnepek vannak, hátha vki csinál hasonlót és akkor jövőre nem kell keresgetnem!Megnézem papír és kézműves boltban, csak mi a neve?
2009. dec. 15. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:

hát ilyenbe szoktak virgát is csomagolni, azt hiszem (vagy valami ilyesmi szerű anyagba) szóval ha így körülírod az eladónak, hogy olyan típusú papírt szeretnél, mint a kiflis papír zacskó, vagy a virágcsomagoló, akkor vágni fogja.


Ha egy nagyobb adagot veszel abból a fajta papírból, hajtogathatsz sok kis zacskót, meg megkérdezheted a virágostól is honnan szerzik azt a barna csomagoló papírt (mert sztem z tényleg ugyanolyan)

2009. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 elika válasza:
Szia! Érdeklődnék, sikerült- e végülis papír zacskót venned, és ha igen: hol, és milyen áron? Bátyám természetvédő, és neylon zacskó helyett papír zacskót használ, neki szeretnék venni( 3 és 5 kg- osat). Előre is köszi az infót!
2010. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Attól függ mire akarja használni, ha 3 és 5 kg-os kell, akkor gondolom cipelni valamit, és akkor olyan kell aminek füle is van, olyat pedig nagyon egyszerű beszerezni, kézművesboltban és hobbiboltban van. Barna papírzacskó. Ilyet régebben is vettem már, mert nagyon szeretem az ilyen táskákat és abban szoktam isibe (az pedig már elég rég volt!)meg munkahelyre vinni az ebédemet.

Nekem amilyet akartam,(amiről a kérdés szólt) azt sikerült is vennem, mégpedig kézművesboltban megkérdeztem és azt mondta az eladó, hogy ha csak kevés kell, akkor ad szívesen, mert ő nagy tételben veszi, mert ilyenben adja a kézműves cuccokat, amit vesznek, (de bizsuboltban, ha veszek hajgumit, van, hogy ott is ilyen kis papírzacskóban kapom), szóval ő adott 30-at/15 Ft (20*10 cm-esek). Érdemes volt megkérdezni, a beszállítótól gondolom, csak nagy tételben lehet venni és azért nem lehet kapni magánszemélyként. Az ilyen beszállítókat, csak a kereskedők ismerik, de egyébként papírboltban is lehet kapni füles papírszatyrot, ott a kicsit nem próbáltam. Meg még a gesztenyeárusnál is bepróbálkoztam, ő is ilyen 20*10 cm-esben adja a sült gesztenyét, de azt mondta nem tudja, mert a főnöke szerzi be. De látod én nem tartottam gáznak mindenkit megkérsezni és végül sikerült!

Sok sikert, de szerintem te könnyebben találsz, mint én, mert nagyot lehet kapni kézművesboltban!

(Egyébként elképesztő, hogy mennyi hasznos dolgot lehet kapni egy ilyen boltban, amit nem is gondolna az ember!)

Vagy művészkellékesnek is szokták hívni!

Szia

2010. márc. 17. 09:54
 6/8 elika válasza:
Sajnos nem tudlak priváton írni neked, ezért itt köszönöm a válaszodat!:-)A neten találtam egy Molnár testvérek néven futó vállalkozást, őket fogom felhívni, mert sok zacskóra van szüksége a bátyámnak( mindent abban hoznak/ visznek/ adnak, mert nem használnak csak papír, ill. textil szatyrot/ zacskót. Igazad van: én is tapasztaltam, mennyi klassz dolgot lehet kreatív boltokban kapni( csak sajna nem lehet olcsón megúszni egy ilyen vásárlást, mert ez is tetszik, az is tetszene....ha elég sok pénz lenne rá:-)
2010. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Basszus, én ilyen zacsikat dobáltam ki egy hónapja. Én tavaly készítettem ezekből adventi naptárat. De olyat tudok adni, amiben pékségben adják a pogácsát ha kell még.
2010. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kézműves boltban kaptam és éppen mostanában csinálom a naptárat, de köszi.
2010. nov. 17. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!