Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen országokban jön a...

Milyen országokban jön a Jézuska karácsonykor?

Figyelt kérdés
Oroszországban jön a karácsony apó, angolszász területen a Mikulás. Na de hol jön a Jézuska?
2009. dec. 19. 22:32
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

A kerdezohoz szolnek, csak es kizarolag. Ahogy olvasom a valaszokat, el tudom kepzelni, hogy mit gondolhatsz: sok idiota barom (tisztelet a kivetelnek) :)

Ez az egesz weboldal nagyon jo otlet eredetileg, csak elrontja az, hogy Magyarorszag tele van hulyekkel, akik nem tudjak ertelmezni a kerdest, es nem ertik, hogy ide nem azt kell leirni, hogy mit sejtesz, vagy mit hallottal, hanem azt, hogy mit TUDSZ biztosan.

A kerdesed tok egyertelmu volt egyebkent, nem is tudom felfogni, hogy ezen mit lehet ennyit vitazni. Es nem ertem, hogy keveredtunk oda, hogy a karacsony a reklamrol es a penzrol szol... Kit erdekel?? Nem ez volt a kerdes!

Aki itt kerdez, az valaszokat akar kapni a kerdeseire, nem pedig vitat nyitni. Vitazni egy masik forumon kell.

Ne aggodj, en is kerestem mar ezen az oldalon valaszt bizonyos kerdeseimre, de minden hulye baromsagot leirtak, csak azt nem, amire kivancsi voltam :)

Szerintem jobban jarsz, ha wikipedian, vagy egyeb helyeken kerdezoskodsz. A magyaroknak koztudottan a beka segge alatt van az olyasmi, ami altalanos iskolai gyakorlat: a "szovegertes".

(egy-ket kivetel azert akad)

2009. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
18.27Te vagy a vezérbarom a magyarok közt.
2009. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nálunk óvodában, iskolában mindig azt kérdezték anno, "Na, mit hozott neked a Jézuska?". Nem azt, hogy mit hozott a Télapó, mert az december 6-án jött. (Legalábbis nálunk így volt.)
2010. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!