Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyire tartanak minket...

Mennyire tartanak minket turáni népeknek ott Keleten?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy magyar honlapok Magyarországot is e népek közé sorolják. PL. itt:

[link]

(lehet hogy pont ez nem magyar honlapról van, de ismerem a képet egy magyar portálról)


De amikor külföldi portálok mutatják be a turáni vagy türk népeket, azok között nem szerepelünk!

PL. ezen:

[link]


Még csak meg sem említenek minket.


De itt sem:

[link]


Pedig én úgy tudtam, hogy rokonoknak tartanak minket! Most akkor mégsem? Vagy hogy van ez? Sz*rba sem vesznek minket ők sem? :S


2010. febr. 4. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
pont nemrég néztem meg az RTL klubon a XXI. századot, és abban volt szó arról, hogy honnan is jöttünk kik is vagyunk. ha van lehetőséged és érdekel a téma akkor nézd meg.
2010. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Törökországról tudok nyilatkozni ,ott távoli testvérnek tartanak minket.
2010. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

"Sz*rba sem vesznek minket ők sem?"


- És akkor még a sumérokról és etruszkokról ne is beszéljünk...

2010. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem a származáselméletről akarok vitatkozni.

A 3. válaszolónak meg annyit h jobb lett volna ha nem írsz semmit, önmagadról szegénységi bizonyítvány a kötekedésed, retard.

2010. febr. 4. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Természetes turáninak tartanak minket!Sok videó van a youtubon erről pl ez: http://www.youtube.com/watch?v=kbbSi6mN7Oo&feature=video_res..


Nézz körül ott!

2010. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

"A 3. válaszolónak meg annyit h jobb lett volna ha nem írsz semmit, önmagadról szegénységi bizonyítvány a kötekedésed, retard."


:D

2010. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kazahsztánban és Üzbegisztánban testvérüknek tekintenek minket. Hogy a szavárd-madjarokról ne is beszéljek :)
2010. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!