Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért hiszi el sok magyar...

Miért hiszi el sok magyar komolyan azt a nyilvánvalóan téves állítást, hogy a magyar nők a legszebbek a világon?

Figyelt kérdés
Semmi gond azzal, hogy valaki a sajátjait kedveli (ennek alapvető oka a megszokás), de hogyan hihetik el felnőtt emberek, hogy ez valóban egy világraszóló igazság? Ennyire buták lenne az átlagmagyar?
2010. febr. 15. 15:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%

szerintem szépek vagyunk :)

egyébként meg ízlések és pofonok- szokták mondani :)

én örülök, hogy szépnek tartják a magyar lányokat, nőket. nincs ebben semmi rossz.

2010. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%

tényleg szépek a magyar nők!!oké, nem a legszebbek, meg ez ízlés dolga, de én már láttam jó pár nőt más nemzetből, így mondom hogy szépek a magyarok.

Persze nem feltétlen azok, akiket a szépségkirálynő választáson választanak, hanem azok akik az utcán rohangálnak.Én mai napig nem értem hová tette a zsűri a szemét, mikor Serült Orsit megválasztották!nem akarok bunkó lenni,de szerintem nála vannak 10szor szebb lányok.Mondjuk az is igaz, hogy azok nem jelentkeznek versenyre:)

Szóval szerintem nem biztos hogy a legszebbek, de mindenképp az élbolyba tartoznak, tartozunk:)

2010. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
74%
upsz, lemaradt egy nulla, 100szor-t akartam írni:)
2010. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ennek csak a megfogalmazása rossz. Vannak sokkal szebb lányok/nők is mint a nagyarok, én úgy mondanánk, hogy arányában több a szép nő nálunk, mint máshol. Pl. 100 magyar nőből 70 szép, míg máshol csak 30, de lehet, hogy abból a 30-ban vannak sokkal szebbek, mint a mi 70-ünkben. (A számok csak példák egyáltalán nem statisztika!!!)
2010. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%

Mivel a szépség egy eléggé szubjektív fogalom, ezért szerintem az is ugyanakkora hülyeség, hogy "nyilvánvalóan téves állításnak" titulálod ezt a közfelfogást, mintha ez egy matematikai állítás lenne. A szépség egy körülbelüli, külsőre vonatkozó idea.


Persze, hogy mindenhol vannak szépek, csúnyák, itt a kérdés az, hogy mondjuk 100 nőből mennyi az, amelyik kifejezetten szépnek mondható, megfelel a szépségről alkotott ideának.


Amúgy szerintem magyar nőknél sokkal magasabb a szépnek mondhatók aránya, mint sok más nemzetnél.


Pl. a franciák, angolok között sokkal több a kifejezetten csúnya ember, férfi is, nő is. Barátnől élt írországban, azt mondta, hogy az ír pasik is nagyon csúnyák. Ezek persze csak benyomások.


A másik meg az, hogy ez neked mégis miért is fáj????? Hát hadd mondják! Van elég baja ennek az országnak, hát már ennyi örömünk se legyen?????? :)))

2010. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
4%
Pedig ez igaz, és itt az ékes bizonyíték: [link]
2010. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
11%
Ha azt mondod, hogy a legkevesebb pénzért vállalják be a legtöbbet, még el is hiszem. Erről hírhedt kis hazánk.
2010. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
57%
Ne legyél már ennyire elfogult!:D Szerintem a magyarok közt több az átlagosan szép nő, míg máshol sok elég kifejezett csúnya közt akad kevésbé sok kifejezett szépség is!:)))
2010. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Saját tudományos vizsgálataim szerint a magyar nőknek kb. 8-12 %-a szép.
2010. febr. 15. 15:43
 10/38 anonim ***** válasza:
81%
Nálad mik a szépség kritériumai? Felsorolnád?
2010. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!