Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért hiszi el sok magyar...

Miért hiszi el sok magyar komolyan azt a nyilvánvalóan téves állítást, hogy a magyar nők a legszebbek a világon?

Figyelt kérdés
Semmi gond azzal, hogy valaki a sajátjait kedveli (ennek alapvető oka a megszokás), de hogyan hihetik el felnőtt emberek, hogy ez valóban egy világraszóló igazság? Ennyire buták lenne az átlagmagyar?
2010. febr. 15. 15:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
60%

"bocsáss meg mester. de nincs egy kicsit későn ilyenkor már neked? anyu mérges lesz hogy még mindig ébren vagy..."


Nagyon szellemes hozzászólás. Tisztán tükrözi, hogy a hozzászólónak már valóban ágyban lenne a helye. Legközelebb ne is vedd a fáradságot!

2010. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
a 21. század című műsorban volt szó erről,hogy Jézus is magyar volt. lol
2010. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

OFF:


Én meg ismerek egy olyan személyt, aki annyira hazafi, hogy tényleg ezt vallja, hogy Jézus magyar volt, és hogy az Indiában élő emberek, azok ősmagyarok! :) elvilege nem elmebeteg, csak ebben hisz!


Egyébként én a kérdezőnek adok igazat! Én lány vagyok, de van szemem és magamat is tudom értékelni nem csak másokat, természetesen reálisan! Tényleg vannak szép lányok, de a többség nem az, ugyanúgy, mint más országokban! vegyük példának az arab országokat: Libanon tele van gyönyörűbbnél-gyönyörűbb nőkkel, akiket mi magyarok meg sem közelitünk, esetleg átlagosnak lehetne mondani magunkat mellettük, de ugyanakkor ott is van elég sok csúnyácska libanoni nő, akik inkább férfiasak, mint nőiesek, és ha őket a mi magyar nőinkhez hasonlitom, akkor a magyar nők szebbek! Hogy a szépség relativ ebben egyetértek, de ettől még van szemem és megtudom itélni, hogy milyen is az illető még akkor is, ha mondjuk nekem nem az esetem!

2010. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%

03-12!


Na,Libanont inkább hagyjuk, 4. helyen áll a világon a lakossághoz mérten szépészeti/plasztikai beavatkozásokat illetően.


100 ezer főre 85 468 műtét jut (2002)


A természetes szépség ritka ott mint a fehér holló vagy nagyon nehéz megkülönböztetni.Lehet ,hogy akit te szépnek gondolsz az mát párszor átszabatta magát.

Maradjunk inkább a természetes szépségeknél.

2010. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
67%

Azert szeretnem kedves kerdezö, ha felvilagositanal arrol, hogy milyen modszereket alkalmaztal a tudomanyos kutatasodban. Elöre is köszi.


Azert hiszik es mondjak, hogy a magyar nök a legszebbek a vilagon, mert atlagolnak es sztereotipizalnak. Az atlag ferfiaknak pedig a magyar nök tetszenek legjobban. a magyar nök "vervonala" genetikai allomanya eleg sokszinü, valoban sokfele nep, nepcsoport keveredik nalunk. De atlagban egy magyar nöt mikent kepzel el a külföldi allampolgar? Vagy jomagunk? Nagy barna szemek, szep dus sötetbarna haj, dus keblek, kerekded, lagynak tünö megis hatarozott arcvonasok, gömbölyü idomok, vidam, mosolygos. Ez egy sztereotipizalt magyar nö. Ezzel ellentetben felsorolom par mas nemzetisegü hölgy leirasat is:

-szeplös, vörös vagy vöröses haj, langaleta, filigran alkat, rideg hüvös viselkedes(csak nem egy angol hölgy?)

-szöke, vilagos barna haj, kek vagy vilagos szemek, karakan arcvonasok, "szögletes" alkat, szeles vallak, magas sportos alkat(egy nemet hölgy)

-barna sötetbarna fekete haj, sötet szemek, bronzos bör, szeles csipö, nagy fenek, lehengerlö temperamentum, szelesebb arccsont, tojasdad arcforma (olasz nö, göndör hajjal kisse szörösebb valtozat pedig a görög hölgy)


Na de eleg is ennyi. Tehat a nemzetek szterotipizalt hölgyei közül kiemelkedöen a magyarok a legszebbek a vilagon. Aki ezt nem latja vagy erzi az egyszerüen h.lye.Es ez nem azt jelenti, hogy nalunk nem elnek kevesbe szep lanyok vagy azt, hogy mashol nem elnek szebb lanyok a magyaroknal, mert ez megintcsak h.lyeseg, DE a tipikus magyar nö a legszebb!!! Es ezt nem megkerdöjeleznünk kellene, hanem büszkenek lennünk ra!!!

2010. aug. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
52%

vannak szépek itthon is vannak szépek de szeirntem a Magyar lányoknál felszínesebbet és beképzeltebbet nem nagyon találsz széles e földön :D voltam már pár helyen Olaszoknál Németkenél Cseheknél Szlovákoknál Osztrákoknál Görögöknél Horvátoknál Spanyoloknál Franciáknál és annyira beképzelt lányokat nem találtam sehol sem mint itthon és annyira felszineseket sem mellesleg nálunk is vannak dagadt bajszos nők bármilyen furcsa :D de mióta ez a mondat járja át a füleket hogy a Magyar nők a legszebbek azóta még beképzeltebbek lettek a Magyar nők csak azt nem értem hogy mire semmi különlegesen szép nincs rajtuk pl egy Délamerikai nőről bármikor megmondod h dél amerikai egy Magyar nőről mondhatnád azt is h Cseh Vagy Osztrák ninsc rajtuk nagyon semmi jellegzetes de azért az Olasz csajok sem utolsok ha önimádatról van szó a többi nemzet lányai szerintem igen kedvesek pláne a Németek a Görögök és a Spanyolok legalábbis nekem ezen a 3 helyen voltak a legjobb tapasztalataim de az itthoni nők közül egyik sem kiemelkedően húha de nagy szám csak maximum elvan szállva

Az utolsó pedig szerintem egy Magyar nő ezzel leírtam mindent :D

2015. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 L. Roller ***** válasza:
Valóban, melldöngetés az egész. Az európai szépségtopplistára sem férünk fel, maximum a szexturizmusban vezet Budapest (mert a mi lányainkról hamar lecsúszik a fehérnemű ám). Szóval ez azért inkább a nők öltözködési fortélya/turbófogyi teszi, ezért tűnnek szépnek. Az hogy sok félék vagyunk, az már más és itt minden külhoni turista talál neki tetsző "partnert(kövéret,soványt,magasat,dugót,formásat,molettet,laposat,Szőkét,barnát,latinosat avagy balkániasat,)".
2016. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 L. Roller ***** válasza:
Most viccen kívül.Van egy angol nyelvű oldal ami felsorol tíz dolgot, hogy mit nem szabad mondani nálunk. A turistáknak szánt intelmek közt szerepel: Ne mond azt, hogy nem a magyarok a legszebb nők a világon (megjegyzi utána reális képet), Vagy hogy ne mond azt, hogy nem a magyar borok a legjobbak (utána a megjegyzésben nem túl jó a szerző véleménye a borainkról). Más blogokban inkább az "Eazy to catch" könnyű őket megkapni kifejezéssel illetik a nálunk járt fiatalok a magyar nőket és csak másodsorban mondják őket szépnek.
2016. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!