Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a karikás ostort?

Figyelt kérdés
Lehet most hülye kérdést teszek fel, szóval előre bocsánatot kérek. Konkrétan: Merre kell forgatni a karikás ostort? A testünkhöz viszonyítva befelé (bal felé), vagy kifelé (jobb felé)? Vagy pedig teljesen mindegy? Én jobb felé forgatom, és úgy valahogy könnyebben vissza tudom rántani, és nagyobbat is szól, mint amikor bal felé forgatom.

2015. aug. 25. 20:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindezt jobb kézzel csinálom. Viszont ha nézek videókat a neten, ott mindenki bal felé forgatja. Félek hogy nem jól csinálom, és tönkreteszem az ostort...
2015. aug. 25. 20:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt épp nem tudom hogy hogyan kell használni. De hogy hogyan nem szabad, na azt tapasztalatból tudom!
2015. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A karikás ostorral többféle módon lehet pattintani. Amit a legkönnyebb megtanulni: az ostort befelé forgatod (tehát, ha jobb kezes vagy, akkor bal felé) - nem tudom, lehet-e másik irányba is, de én még olyat életemben nem láttam, hogy valaki kifele forgassa -, vállból körözöl, és amikor az ostor vége a hátad mögött van, visszarántod, hogy belekerüljön egy kanyar, ami a végén egy csattanással oldódik fel. Ha nem visszarántásból csinálod, akkor meg kicsit meg kell billenteni a csuklódat, amikor előtted van az ostor. Az kicsit nehezebb.
2015. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mind1 irányba lehet forgatni fej fölött, majd a másik irányba visszarántani, és úgy szól. Lehet test mellett is bármelyik kézzel hátra majd előre vagy fordítva
2016. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!