Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » 1. a regény 5 nagy fejezetből...

1. a regény 5 nagy fejezetből áll. A cselekmény alapján magyarázd meg, miért találóak a fejezetek címei. Részletesen fogalmazz?

Figyelt kérdés
2. Meséld el a váralaprajz, a talizmángyűrű, a bársonyhüvelyű kard regénybeli sorsát! Kitől kihez kerülnek? Milyen szerepet játszanak a cselekmény átalakulásában? Részletesen ismertesd!3. Ki volt Tulipán? 4. Hogy hívták Dobó kémjét? 5. Ki volt Dobó másik apródja, mi lett a sorsa?6. Ki volt a vár számtartója? 7. Mit vésetett Gergely a kardjára? 8. Hogy hívták Török Bálint rabtársát? 9. Ki nem szenvedett az ostrom alatt egyetlen sérülést sem? 10. Mi volt a fogfájós tiszt neve? Fogalmazd meg!

2016. jan. 25. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvastad az Egri csillagokat? Ha igen, akkor meg is tudod oldani a kérdéseket.
2016. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj!


Tudom a válaszokat, mert én olvastam a könyvet. (a kedvencem) sőt meg is írtam már.

1: nem ezt kérdeztem


Nyilván ha olvastad volna, akkor nem írtad volna ki a kérdést, és nem csak itt lenne nagy pofád!

2: fogalmad sincs en miert kérdeztem de az nem is rad tartozik.

Lusta voltál olvasni. De nem is érdekel, hogy ha valaki annyira primitív, hogy neten keresztül pocskondiáz másokat, majd megsértődik mert a válasz, hogy olvasd el, és ne mások dolgozzanak helyetted.


Ha tudod valaszold meg ha nem lépj tovabb.


Mint írtam, meg is írtam a kérdéseidre a válasz. Ha befogtad volna a nagy szádat, akkor 10 perc és mindent megkaptál volna. De azzal kezdeni a napot, hogy egy kis lusta hisztizik..na ennyit erről

3: ha tudnád miert kérdeztem nem járna igy a pofád! ...


Nem érdekel a lustaságod története. Pofája meg neked és a lónak van. De te még buta is vagy..

Meg kene tanulnod h amit nem tudsz arrol nem ítélkezel...


Neked meg meg kéne tanulni, hogy a saját házi feladatodat nem a gyakorin idegenektől várod el.


Nem is ismersz es beszolsz megis milyen alapon?

Ki szólt be te szerencsétlen! ANnyit írtam, hogy olvasd el a könyvet. Te tényleg ennyire ostoba vagy???Nyilván igen, ha olvasni sem vagy képes.


Nem sok ember szerethet teged


Hál istenek sokkal többen szeretnek mint téged. HA téged szeretnének nem a gyakorin kérdeznél hanem segítenének.

Szóval lusta, hisztis nagypofájú Zsófia Vikukel legközelebb anyáddal beszélj így.

Gondolkozz el!

2016. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!