Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szeretsz berúgni? Miért?...

Szeretsz berúgni? Miért? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 23:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Utálok. Eufória és szétesés közti határig jó, utána viszont nem jó. Sőt, ha egyszer látnád józanul hogy azután a pont után hogy viselkednek az emberek, akkor elég szánalmasnak is találnád.
2016. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
Sose szoktam, egyrészt semmi értelmét nem látom, mivel úgysem tudok így beszélni az ismerőseimmel hamár azért mentem, másrészt mivel nincsk edvem kirabolva az árokban kelni a hazaút közbne így végképp hagyom.
2016. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Alkalmanként igen, ami nálam egyáltalán nem azt jelenti, hogy minden hétvégén, vagy amikor lehetőség van rá. Csak annyit iszom, hogy kellemesen érezzem magam, a gátlásaim oldódjanak (arra nekem elég nagy szükség van), és az enyhe euforikus élmény előjöjjön. Nagyon ritka az olyan, hogy hányásig, képszakadásig csinálom.
2016. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló berúgtál már valaha rendesen? Egyébként én imádok berúgni, pár hetente megejtem. Jobb híján legális csak az alkohol van.
2016. márc. 15. 00:36
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
Általában minden hétvégén, ha más nem két hetente. Én szeretem, pár éve még a másnappal se volt gond, de most már azokat a nehezebb túlélni :D
2016. márc. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

2-es


Igen nagybátyámék esküvőjén mert az családi kör de egyén helyen semmiképp.

2016. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Bár nem tudom, hogy az aki sokszor berúgott miért ér többet?
2016. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert most vagy annyira beszűkült vagy hogy mindenről a legrosszabbat feltételezed, és szerinted minden veszélyes, élni sem szabad nehogy meghaljunk, vagy egyszerűen nem tudod milyen jó érzés társasággal lerészegedni.
2016. márc. 15. 01:01
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg nem tudja különben nem mártírkodna itt. Nekem pár havonta belefér, bár nem én szoktam kezdeményezni. A sört amúgy is szeretem.
2016. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Most arra gondolok hogy említetted, nehogy kiraboljanak vagy árokban köss ki, ilyen félelemmel, ilyen szintű zártsággal nem tudom hogy lehet élni. Ne szorongj, ez látszik sajnos hogy a neveltetés hatása rajtad. Majd az idő megoldja a problémát, gondolom még fiatal vagy.
2016. márc. 15. 01:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!