Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a jó abban h minden 7...

Mi a jó abban h minden 7 végén emberek elmennek berúgni?

Figyelt kérdés

Mert spec pl nálunk az évfolyamban több tagja több piát iszik meg egy 7-en mint én 1 egész év alatt ?

És még engem néznek hülyének h én nem járok "bulizni"

Mi eben a jó ?


Mondjuk szerintem megváltozni nem fogok, nekem még szükségem van az agyamra nem akarom elinni.



2015. febr. 21. 10:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Semmi, attól még hogy valaki elmegy bulizni nem feltétlen kell berugnia, hisz nincs annak értelme hogy valaki annyit iszik hogy ne emlékezzen, hisz az olyan mint ha el sem ment volna, viszont vannak emberek akik csak az alkohol segítségével tudnak feloldódni. Egyébként tudományosan bizonyították hogy agysejt legfeljebb akkor tud elpusztulni alkoholmérgezés hatására hogy ha annyit innánk amennyitől kómába esnénk, mire meg odajutnál addigra úgy is elájulsz.
2015. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez ilyen fiatalos szokás,minden egészséges fiatal ezt csinálja,aztán idővel elmúlik,és mindenki megy a maga útjára.

Az se normális,hogy nem tudod kiírni a hétvége szót,hanem lazáskodsz a 7 végéddel,valószínűleg valami gyépés lehetsz.

2015. febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dolores55 válasza:
Biztos nem is rossz, ha többen is csinálják. Próbáld ki
2015. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én nem minden hétvégén megyek, és ha megyek, a berúgás akkor sem cél, max következmény. Hogy mi a jó benne? Ott vannak a barátok, zenét hallgatunk, dumálunk, egy két kör után már mindenki meg akarja váltani a világot, előkerülnek a legabszurdabb sztorik és születnek újak is persze. :D A titok, hogy jól kell összeválogatni a barátokat. Nálunk még senki sem fetrengett hányásban, lett agresszív, vagy akarta kinyírni magát (persze voltak esetek, de egyik sem olyan durva), mert mind felnőtt emberek, akik tudnak viselkedni, akkor is a nagyobb mennyiségű alkoholt fogyasztottak. Havi egy görbe estétől pedig nem múlnak ki az agysejtjeid (tévhit amúgy, hogy nem képződnek újak születés után) és nem leszel lecsúszott alkoholista sem.
2015. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!