Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Furry vagyok? Sziasztok,...

Furry vagyok? Sziasztok, nemrégiben rábukkantam a furry szubkultúrára és hogy is mondjam eléggé pozitív az élethez való hozzáállásuk szóval tetszik a téma.

Figyelt kérdés
Na de a lényeg ha valakinek van fursonája, néha rajzol furryket de nem jár conokra és nem tagja egy ilyen témájú csoportnak sem akkor az az illető furrynek számít? Kérem hogy aki jártas e téren az leírná nekem mi a határ egy furry és egy furryfan között.
2017. ápr. 10. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket de attól tartok hogy a vikipédia válasza a kérdésemre nem elég részletes
2017. ápr. 11. 15:39
 3/4 HyperPosSum ***** válasza:
100%
Ha van fursonád (nem csak OC-d), akkor mindenképp furnak számítassz. Igazából nincs határ. Te döntöd el, hogy hova sorolod magad. A szubkultúra neve alapból "furry fandom", tehát nincs különbség furry és furry fan között. Ez nem olyan, hogy csak az igazi fur, akinek van fursuitja és conokra, furwalkokra jár.
2017. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, pontosan ezt szerettem volna tudni :3
2017. ápr. 14. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!