Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy tiltsák be a Kurultájt és hasonló "értelmes" rendezvényeket?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 11:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Mivel nem ártanak vele senkinek, a hagyományőrzés pedig sokak számára fontos és pozitív dolog, senki nem fogja betiltani.
2017. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Itt egyedül te vagy 'értelmes'. Valakiben még vannak nemzeti érzések. Szerintem semmi baj a kultúra őrzéssel. Sőt.
2017. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
16%
A felforgató csoportokat álcázott pénzmosó és bűnöző mosdató maffia alapítványokat szektákat kellene elsőként leállítani . Ezek a fórumok ártalmatlanok meg hatástalanok , csekély része hasznos ami aktuális . Aki szőrmébe középkori szerkóba flangál tegye, értelme nincs de nem okoz gondot .
2017. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Miért kell betiltani? Részletezed?
2017. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted miért nem értelmes rendezvény a Kurultáj, és milyen alapon szorgalmaznád a betiltását?
2017. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Mi a baj a Kurultájjal? Sokak számára (szerencsére) még fontos a hagyományok felelevenítése, őrzése. Nem ártanak vele senkinek, semmi kivetni valót nem látok benne.
2017. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

Engem a kurultáj marhára nem érdekel, de előbb tiltanálak be téged, mint azt. :)

Van akit az érdekel és buliznak egyet. Mi vele a gond?

2017. ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az épeszű válaszokat! Szerintem azért kéne betiltani mert neopogány, keresztényellenes dolog. És azt itt pár másik válaszoló is megerősítette, értelmetlen. Amúgy hívő református vagyok, tudom mit beszélek.
2017. máj. 1. 12:59
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

LOL. Mi a neopogány dolog abban, hogy emberek ősmagyar ruhába beöltöznek, és lovasbemutatót tartanak???


Katolikua vagyok, és semmi kivetnivalót nem látok benne

2017. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Baptista keresztény vagyok, de semmi pogányságot nem látok az ilyen hagyományőrző rendezvényekben. Semmi közük a valláshoz.
2017. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!