Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Németország vagy az Egyesült...

Németország vagy az Egyesült Királyság lakói elfogadóbbak a homoszexualitással szemben?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
én németországban lakom. itt már mindenki tud az identitásomról. soha semmi negatív megkülönböztetés nem ért.
2017. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Határozottan Németoszág.

[link]

2017. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Németországban is elég sok muszlim él.
2017. nov. 19. 19:30
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Ez hogy jön ide?
2017. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Na jó de azért egy török muszlim mégis más mentalitású mint egy pakisztáni...
2017. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem mindkettő, de ha választani kell, akkor inkább Németország.


a muszlimokhoz, érdekességképp: Én Magyarországon élek, és ha homoszexuális lennék, akkor csak két barátom lenne, akiknek tuti el merném mondani. Az egyikük muszlim.

2017. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

4# Úgy hogy a legtoleránsabb muszlimok is minimum undorodnak a melegektől és a muszlim közösségek nagy része Saría törvénykezést akar a nyugaton is ... Amibe lényegében benne van, hogy a melegeket megölhetik.


https://www.youtube.com/watch?v=g7TAAw3oQvg

2017. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És te ezt a propagandát elhiszed?


ITt Németországban igen sok muszlim embert ismerek, és egyik sem ilyen vérengzö állat, mint aminek belállítják öket. Még ök is sokkal elfogadóbbak a melegekkel szemben, mint a magyarok többsége!

2017. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

8# Hollandiában lakom és itt is ismerek "aranyos" muszlimokat. Pl.: Egyik barátom pakisztáni és muszlim vallású.


Igen, léteznek jó muszlimok, de ez nem szépíti meg az egész közösséget... főleg úgy hogy több rossz van mint jó.

(A rossz alatt azt értem, hogy eltér az értékrendjük a nyugatiaktól... az az lehet tisztességes kitünő állampogárok, de mondjuk utálják a homoszexuálisokat stb...)

2017. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a homoszexuálisok utálatáról van szó, akkor a magyarok között is jóval több "rossz" van, mint "jó".
2017. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!