Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen a magyar mentalitás?

Milyen a magyar mentalitás?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hátradől, pop-cornt bekészít, 3..2..1
2018. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
pl. hajlamos másokat kritizálni, megmondani másoknak, hogy mit hogy kellett volna csinálni.
2018. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én pizzát rendeltem
2018. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Két szóban várod a választ? Olyan is lesz.
2018. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
- az 3 szó, 4-es
2018. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mit érdekel téged, hogy mégis milyen a magyar mentalitás?? Keresd vissza, sokan megkérdezték már. Ott a google, nehogy má' én csináljam helyetted.

Mert ez nem egy olyan ahol csak kérdezgetni lehet össze-vissza... Cöhh mégis mit gondoltál :l


Na,valami ilyesmi a magyar mentalitás :)

Legalábbis a gyk-n leginkább így nyilvánul meg. Segítés helyett az életükből pazarolnak arra 3 percet, hogy téged osszanak ki.

Nekem egyszer valaki egymás után 20x odaírt a kérdésem alá, hogy "nincs google map-od?????? Szedd le te lusta élettelen".


Förtelem :/ Külföldi oldalakon sose látok ilyet. Vagy például online játékokban is meg lehet nézni hogyan viselkedik a magyar..

2018. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
War thunder gerinctelen spawncamp
2018. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 Fejbe lőttem valakit r6-ban, és jött magyarul a chat-ben az anyukámnak szánt üzenet..

Külföldi sosem szokott azon problémázni ha kikap vagy valami :/

2018. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

6 azta mindeni! pedig mily vitézlő, nemes tett volt! Hát ez szörnyű. Ilyenek a magyarok., a múltkor is felrobbantottam a fél várost, mert jobbat akartam építeni és megcsóválták a fejüket hogy ejnye-bejnye. Persze nem online, hanem valóban, görög van a falóban.. De persze ennek semmi köze a magyar mentalitáshoz, csak a vicchez.


A magyar mentalitás pedig az (volt), amit Szent László lovagkirály képviselt, aminek elvesztését még az igaz ember vállalta (Aradi vértanúk), vállalta hogy magyar, hogy hű, hogy heroikus, hogy becsületes vitéz - még ha megölték érte akkor is:


„Érezzük mi, hogy népszerűtlen eszméket fejtegetünk, mert természetüknél fogva csak az lehet népszerű, ami az egyesek hiúságának tömjénez.”

Gróf Dessewffy Aurél (1808-1842)


- mit kapok mindezért, Uram irgalmazz árva fejemnek, és ráadásul a pop-corn is elfogyott

2018. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Minden külföldi ország a receptért könyörög a vezetőinknél, annyira híres.
2018. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!