Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mikor gyógyul meg a magyar...

Mikor gyógyul meg a magyar mentalitás?

Figyelt kérdés

Mikor marad abba ez a mérhetetlen irigység , gyűlölködés?Mikor lesz hogy az emberek nem más dolgával foglalkoznak?


Mikor lesznek olyan érettek a magyarok mint az osztrákok vagy a hollandok?


Mikor gyógyul meg az ország?


Sokan nem a pénz miatt emigrálnak hanem pontosan a mentalitás , szemlélet miatt.Sokan képtelen elviselni hogy a másiknak jobban vagy.Képtelen önzetlenül jót kívánni , irigykedés , hátsó szándék nélkül.

De hogyha minden normális embert elüldöznek akkor ki marad?


Tisztelet a kivételeknek.


Úgy gondolom a magyarok alapból nem problémásak , csak beteg a mentalitásuk és nagyon sok idő kell mire meggyógyul.



2012. nov. 3. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ameddig el nem múlik a turáni átok. Komolyra fordítva a szót, nem tudom mikor fog ez bekövetkezni, de van egy olyan érzésem, hogy még a gyerekeim is ebben a mentalitásban fognak élni.
2012. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Ez olyan kérdés, amire nem igazán lehet válaszolni.


Nekem az a véleményem, hogy olyan esemény kéne történjen ahol az emberek akaratukon kívül is egymásra lennének utalva. Egy olyan esemény, ami hatására az embereknek eszébe nem jutna gyülöködni irigykedni és annak is örülnének ami egyáltalán van nekik..

2012. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Amint eltűnnek azok az emberek, akik a "munkájukkal" csak rombolnak, és mesterségesen uszítják egymásra az embereket.
2012. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Mikor gyógyul meg az a magyar mentalitás, hogy minden rossz csak Magyarországon van?


Mikor lesznek olyan érettek a magyarok, hogy felfogják: ezek a dolgok az emberi természettől függenek, nem pedig a földrajzilag behatárolható lakhely és az azonos anyanyelv hibája?


Mikor marad abba ez a mérhetetlen ostobaság, miszerint gyűlölködés csak itt van, a fejlett nyugat meg maga a paradicsom, ahol ctr c-ctr v-vel klónozott uraknak és hölgyeknek már a genetikájukban benne van minden, ami az elfajzott, primitív magyarokból (igen, akik nem képesek irigység, gyűlölködés és üldözés nélkül élni, mert hát ugye ők a magyarok) hiányzik?


Mikor gyógyul meg az a sok magyar, aki a saját sikertelenségét nem abban látja, hogy rosszul választ munkahelyet/barátokat, vagy a szerencsétlen véletlen rossz szomszédokkal/ismerősökkel áldja meg, hanem abban, hogy "ezek a magyarok", "tisztelet a kivételnek, ahová én magam is tartozom", és ha nyugaton laknék, akkor ki lenne nyalva a seggem is?

2012. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Miért gondolod, hogy csak nálunk van így?

Nyugaton ha valaki napelemet tesz a háztetőre, sokan azonnal követik a példáját.

Az öltözködés is mindíg éles téma.

Nem betegek a magyarok, csak csórók-

Éhes disznó makkal álmodik.

Mindenki azért vágyódik, ami hiányzik neki.

Gyakran járok külföldre, pénzt keresek, dolgozo

k, de sokáig nem bírom, hazamenekülök.

Mert csak otthon vagyok otthon.

A magyar ember alapállása:

barátságos,

jó indulató,

segítőkész

2012. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Csak időnként nem úgy látszik
2012. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De ne hagyd, hogy ez megtévesszen.
2012. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tapasztaltam már a magyarok hihetetlen kedvességét is de sajnos a gyűlölködést , irigykedést gyakrabban.


Jártam már Ausztriában , Hollandiában , huzamosabb időt is töltöttem ott , és megdöbbentő a különbség.Mintha Európa keleti része nem is Európa lenne.

2012. nov. 3. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Különben is csak azért gondolod így, mert eddig el voltál kényeztetve és most kicsit romlott a helyzet.

Bárhová kerülsz a világban, sokkal rosszabbra számíthatsz.

Jobbra, csak pénzkeresetre.

Minden más, sokkal jobb nálunk.

ha nem hiszed, próbáld ki!

2012. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hollandiában mindig esik az eső

Csak azért szerettek magyarként, mert kiderült, hiába németül beszélek, mégsem vagyok az.

Hiszen a hollandok között is akad. aki hazánkban vesz telket, házat.

Tévedne?

2012. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!