Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyire szeretik a lányok ha...

Mennyire szeretik a lányok ha egy fiú tud táncolni?

Figyelt kérdés

Tánc

Néptánc

Zene



2018. jún. 27. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hatalmas pacsi annak a srácnak! ;)

Nekem adott esetben fontos lehet

19/L

2018. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben a lányok sem tudnak táncolni. 10 lányból talán kettő tanult táncolni kiskorában, ebből egy aki felnőtten is tud / szeret.

Fiúk esetében 100-ból 1-2 tanult, később pedig talán 1 szeret.

Tehát az átlagos lányoknak nem fontos, hogy tudjon a nekik udvarló fiú táncolni, hiszen ők sem tudnak. Azok a lányok, akik táncolnak nem feltétlenül várják el az udvarlóktól, hogy tudjanak táncolni. Az egészen más helyzet, ha egy lány a táncolással kapcsolatban ismerkedik meg valakivel. Ilyen szituációban adott, hogy a másik fél is tud táncolni.


Sportolásnál, zenélésél, egyéb hobbik esetében sem feltétele az ismerkedésnek, hogy a másik fél is osztozzon a hobbin. Ha mégis talál hasonszőrű partnert valaki, az kicsit lehet pozitívum, de a kapcsolatuk nem ettől lesz jó vagy rossz.

Ráadásul, azt mondják, ellentétek vonzzák egymást. :-)


Jómagam 15 évig űztem egy harcművészeti ágat, előtte kézilabdáztam. Grafikus, festőművész vagyok. Sportolás kapcsán kettő ismeretséget szereztem, de egyik sem volt tartós. A többi partnerem, tartós párom egyike sem osztozott velem sport és egyéb hobbijaimban, mégis jól működtek a viszonyok. Feleségemmel teljesen eltérők vagyunk, de kiegészítjük egymást, mint jin és jang!

2018. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fél siker, főleg ha táncols is velük!
2018. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!